Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Samsung 256Gb Pro Ultımate Mb-My256Sa/Ww Mıcro-Sd Hafıza Kartı Satıcı: Hvtechnology
3.540,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 3540.50
Samsung PRO Ultimate microSD kart + SD adaptörü, 256 GB, akıllı telefonlar, drone ve aksiyon kamerası, UHS-I U3, 200 MB/s okuma, 130 MB/s yazma, MB-MY256SA/WW Satıcı: Teknopusula
4.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 4409
Samsung Pro Ultimate 256 GB Hafıza Kartı Suya ve Isıya Dayanıklı Yüksek Performans
Satıcı: phonehospital | 70 yorum
5.697,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 5697.00
Samsung Pro Ultimate 256 GB Hafıza Kartı Suya ve Isıya Dayanıklı Yüksek Performans
Satıcı: Gürsoy Bilgisayar | 70 yorum
5.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 5749.00
Samsung Pro Ultimate 256gb Microsdxc Hafıza Kartı Mb-my256sa/ww Satıcı: Titanyum AVM
7.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 7699.00
Samsung 256Gb Pro Ultımate Mb-My256Sa/Ww Mıcro-Sd Hafıza Kartı Satıcı: Titanyum AVM
7.759,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 7759.03
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ2 yorum