Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Samsung Pro Ultimate 128 GB Microsd Card
Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK | 47 yorum
2.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 2969.00
Samsung PRO Plus 128GB microSDXC UHS-I Bellek Kartı MB-MY128SA/WW, U3, V30, A2 Hız Sınıfı, 180 MB/sn Okuma, 130 MB/sn Yazma Satıcı: Teknopusula
2.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
2 2959
Samsung 128gb Pro Ultimate Mb-my128sa/ww Mıcro-sd Hafıza Kartı Satıcı: hirateknoloji
3.311,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 3311.08
Samsung Pro Ultimate 128 GB Microsd Card
Satıcı: Gürsoy Bilgisayar | 47 yorum
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 3399.00
Samsung 128gb Pro Ultimate Mb-my128sa/ww Mıcro-sd Hafıza Kartı Satıcı: melodievi
3.403,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 3403.08
Samsung Pro Ultimate MB-MY128SA/WW 128 GB Hafıza Kartı Beyaz Satıcı: Arya Mağaza
9.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 9997.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ