Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Fiyatları

Sandisk Extreme Pro 256GB 200/140MB/S Sdxc V30 Uhs-I U3 Hafıza Kartı SDSDXXD-256G-GN4IN

Satıcı: Hepsiburada | 86 yorum

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3899.00
Sandisk Sdsdxxd-256g-gn4in Extreme Pro 256 GB 200/140mb/s Sdxc V30 Uhs-i U3 Hafıza Kartı 3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 3849.00
SanDisk Extreme Pro SDSDXXD-256G-GN4IN Class 10 UHS-I U3 V30 256 GB Hafıza Kartı

Satıcı: Ak Elektronik

4.043,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 4043.93
SanDisk Extreme Pro SDSDXXD-256G-GN4IN Class 10 UHS-I U3 V30 256 GB Hafıza Kartı

Satıcı: FOTO ÇARŞI

4.219,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 4219.31
SanDisk Extreme Pro 256GB 200/140MB/s SDXC V30 UHS-I U3 Hafıza Kartı SDSDXXD-256G-GN4IN

Satıcı: MAKRO FOTO

4.512,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4512.50
Sandisk Extreme Pro 256GB 200/140MB/S Sdxc V30 Uhs-I U3 Hafıza Kartı SDSDXXD-256G-GN4IN

Satıcı: FOTOÇARŞI | 86 yorum

4.551,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 4551.15
SanDisk Extreme PRO 256GB 200MB/s UHS-I SDXC Hafıza Kartı -

Satıcı: fotozeynep

4.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4649.00
SanDisk Extreme PRO 256GB 200MB/s UHS-I SDXC Hafıza Kartı -

Satıcı: MAKRO FOTOĞRAF ELEKTRONİK MALZEMELERİ

4.656,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4656.00
Sandisk Extreme Pro SDSDXXD-256G-GN4IN 256 GB SDXC C10 Hafıza Kartı

Satıcı: tripodfoto

5.331,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5331.53
Sandisk Extreme Pro SDSDXXD-256G-GN4IN 256 GB SDXC C10 Hafıza Kartı

Satıcı: sanger

5.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 5729.00

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Extreme Pro SD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.