Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Sandisk Extreme Pro SD (512 GB) Fiyatları

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I hafıza kartı 512 GB (V30, aktarım hızı 200 MB/sn, U3, 4K UHD videolar, SanDisk QuickFlow teknolojisi, ısıya dayanıklı)

Satıcı: Tekramarket

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 5009
SanDisk Extreme Pro 512gb 200/140mb/s Sdxc V30 Uhs-ı U3 Hafıza Kartı Sdsdxxd-512g-gn4ın

Satıcı: Tekno Dream

4.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4949.00
SanDisk Extreme Pro 512gb 200/140mb/s Sdxc V30 Uhs-ı U3 Hafıza Kartı Sdsdxxd-512g-gn4ın

Satıcı: Tekramarket

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4999.00
Sandisk Extreme Pro 512 GB 200/140mb/s Sdxc V30 Uhs-ı U3 Hafıza Kartı Sdsdxxd-512g-gn4ın 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 4999.00
Sandisk Extreme Pro 512gb 200/140mb/s Sdxc V30 Uhs-ı U3 Hafıza Kartı Sdsdxxd-512g-gn4ın

Satıcı: Tekramarket

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 4999.00
Sandisk Extreme Pro 512GB 200/140MB/S Sdxc V30 Uhs-I U3 Hafıza Kartı SDSDXXD-512G-GN4IN

Satıcı: Tekno Dream | 10 yorum

5.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 5149.00
Sandisk Extreme Pro 512GB 200/140MB/S Sdxc V30 Uhs-I U3 Hafıza Kartı SDSDXXD-512G-GN4IN

Satıcı: Hepsiburada | 10 yorum

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 5699.00
Sandisk Extreme Pro 512gb 200/140mb/s Sdxc V30 Uhs-ı U3 Hafıza Kartı Sdsdxxd-512g-gn4ın

Satıcı: ARAS FOTO

6.240,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 6240.98
Sandisk Extreme Pro 512Gb 200/140Mb/S Sdxc V30 Uhs-I U3 Hafıza Kartı Sdsdxxd-512G-Gn4ın

Satıcı: Murat Azaklı Fotoğraf Malzemeleri

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6999.00
Sandisk Extreme Pro 512Gb 200/140Mb/S Sdxc V30 Uhs-I U3 Hafıza Kartı Sdsdxxd-512G-Gn4ın

Satıcı: Fotokolik

8.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8970.00

Sandisk Extreme Pro SD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Extreme Pro SD (512 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Sandisk Extreme Pro SD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Extreme Pro SD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.