Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SanDisk Extreme Pro 128GB 300/300MB/s SDXC V90 UHS-II U3 8K/4K UHD Hafıza Kartı SDSDXDM-128G-GN4IN Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK
12.512,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 12512.03
SanDisk Extreme Pro 128GB 300/300MB/s SDXC V90 UHS-II U3 8K/4K UHD Hafıza Kartı SDSDXDM-128G-GN4IN Satıcı: Hayyam Foto Teknik
12.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 12599.00
SanDisk 128 GB Extreme PRO SDXC UHS-II Bellek Kartı - 300 MB/sn'ye kadar Okuma ve Yazma hızları, V90, 8K, 4K UHD, SD Kart - SDSDXDM-128G-GN4IN Satıcı: 24FILM
13.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 13309
Sandısk 128GB Extreme Pro SDSDXDM-128G-GN4IN V90 Sdxc Hafıza Kartı
Satıcı: delta dijital
13.391,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 13391.07
Sandisk Extreme Pro 128Gb 300/300Mb/S Sdxc V90 Uhs-Iı U3 8K/4K Uhd Hafıza Kartı Sdsdxdm-128G-Gn4ın
Satıcı: ylmzhome
16.189,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 16189.50
Sandisk Extreme Pro 128GB 300/300MB/S Sdxc V90 Uhs-Iı U3 8k/4k UHD Hafıza Kartı SDSDXDM-128G-GN4IN - Beyaz
Satıcı: MELİENTE
18.507,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 18507.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ