Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Sandisk Extreme Pro UHS-II V90 SD (512 GB) Fiyatları

SanDisk Extreme PRO 512 GB SDXC UHS-II kart, 300 MB/sn'ye kadar okuma hızı ve yazma hızı, V90,8 K kartın profesyonel performans verileri 8K videoların kaydedilmesini sağlar

Satıcı: Amazon.com.tr

30.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 30385
Sandisk Extreme Pro 512Gb 300/300Mb/S Sdxc V90 Uhs-Iı U3 8K/4K Uhd Hafıza Kartı Sdsdxdm-512G-Gn4ın

Satıcı: GpnTeknoloji

32.549,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 32549.10
SanDisk Extreme Pro 512GB 300/300MB/s SDXC V90 UHS-II U3 8K/4K UHD Hafıza Kartı

Satıcı: GpnTeknoloji

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 32999.00
SanDisk SDSDXDM-512G-GN4IN Extreme Pro 512GB SDXC Hafıza Kartı 300MB/s Hız ve Ultra Performans ile Popüler Kullanım Alanı

Satıcı: delta dijital

33.014,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 33014.07
Sandisk Extreme Pro 512Gb 300/300Mb/S Sdxc V90 Uhs-Iı U3 8K/4K Uhd Hafıza Kartı Sdsdxdm-512G-Gn4ın

Satıcı: Murat Azaklı Fotoğraf Malzemeleri

34.638,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 34638.20
SanDisk Extreme Pro 512GB 300/300MB/s SDXC V90 UHS-II U3 8K/4K UHD Hafıza Kartı SDSDXDM-512G-GN4IN

Satıcı: Hayyam Foto Teknik

37.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 37499.00
SanDisk Extreme Pro 512GB 300/300MB/s SDXC V90 UHS-II U3 8K/4K UHD Hafıza Kartı SDSDXDM-512G-GN4IN

Satıcı: Fotomalzeme

37.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 37750.00
Sandisk Extreme Pro Sdsdxdm-512g-gn4ın 512 GB 300-300 MB/s Sdxc V90 Uhs-ıı U3 8k-4k UHD Hafıza Kartı 42.072,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 42072.12

Sandisk Extreme Pro UHS-II V90 SD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Extreme Pro UHS-II V90 SD Ürün Ailesi

Sandisk Extreme Pro UHS-II V90 SD (512 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V90

Sandisk Extreme Pro UHS-II V90 SD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2.1 mm
• Ağırlık 1.67 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Extreme Pro UHS-II V90 SD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.