Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-170 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyatları

Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 120 Adet 4x30 Paket XL

Satıcı: gazilabmedikal

2.113,76 TL

(17,61 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2113.76
Evony Belbantlı X-Large (Ekstra Büyük Boy) Hasta Bezi 120 Adet

Satıcı: MİHRAMED

2.299,00 TL

(19,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 2299.00
Evony Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 120 Adet

Satıcı: Asr Home

2.362,10 TL

(19,68 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 2362.10
Evony Yetişkin Bezi X-Large 120 Adet

Satıcı: EGE İTRİYAT

2.421,00 TL

(20,18 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 2421.00
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Ekstra Büyük Xl 120adet XL

Satıcı: asrmedikal

2.428,57 TL

(20,24 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2428.57
Evony Bel Bantlı 120 - 170 Cm Yetişkin Hasta Bezi XL 120 Adet

Satıcı: asrmedikal

2.428,57 TL

(20,24 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2428.57
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 120 Adet 4X30 Paket Xl

Satıcı: Kinetik Medikal

2.450,00 TL

(20,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 2450.00
Evony Yetişkin Hasta Bezi Extra Large 120 Adet

Satıcı: Kinetik Medikal

2.450,00 TL

(20,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 2450.00
Evony Belbantlı Bez Xlarge 120 Adet

Satıcı: Kinetik Medikal

2.450,00 TL

(20,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 2450.00
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Extra Large- Ekstra Büyük Boy 120 Adet (4Pk*30)

Satıcı: Kinetik Medikal

2.450,00 TL

(20,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 2450.00
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi XL Beden 30x4 120 Adet

Satıcı: Asr Medikal

2.450,00 TL

(20,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 2450.00
Evony Yetişkin Hasta Bezi Extra Large 120 Adet

Satıcı: Asr Medikal

2.460,00 TL

(20,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 2460.00
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Extra Large- Ekstra Büyük Boy 120 Adet (4Pk*30)

Satıcı: Asr Medikal

2.465,00 TL

(20,54 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 2465.00
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 120 Adet 4x30 Paket XL

Satıcı: nmgrup

2.475,00 TL

(20,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 2475.00
Evony Yetişkin Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 120 Adet

Satıcı: egeitriyat

2.585,00 TL

(21,54 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 2585.00
EVONY YETİŞKİN HASTA BEZİ EXTRA LARGE 120 ADET

Satıcı: ASR MEDİKAL

2.600,00 TL

(21,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

16 2610
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xl Beden 120 Adet

Satıcı: MİHRAMED

2.628,00 TL

(21,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

17 2628.00
Evony Yetişkin Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 120 Adet

Satıcı: asrmedikal

2.670,70 TL

(22,26 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

18 2670.70
Evony Belbantlı X-Large (Ekstra Büyük Boy) Hasta Bezi 120 Adet

Satıcı: MiHRAMED

2.682,24 TL

(22,35 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

19 2682.24
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Ekstra Büyük 120 Adet+Yatak Koruyucu Örtü 60 Adet

Satıcı: Asr Medikal

2.700,00 TL

(22,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

20 2700.00
Evony Yetişkin Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 120 Adet

Satıcı: Neomed

2.706,88 TL

(22,56 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

21 2706.88
Evony Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

2.741,90 TL

(22,85 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

22 2741.90
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xl Beden 120 Adet

Satıcı: MiHRAMED

2.760,00 TL

(23,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

23 2760.00
Evony Yetişkin Hasta Bezi Extra Large 120 Adet

Satıcı: MiHRAMED

2.774,40 TL

(23,12 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

24 2774.40
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 120 Adet 4x30 Paket XL

Satıcı: mihramed

2.805,00 TL

(23,38 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

25 2805.00
Evony Yetişkin Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL 120 Adet

Satıcı: mihramed

2.835,00 TL

(23,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

26 2835.00
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Ekstra Büyük Xl 120adet XL

Satıcı: mihramed

2.900,00 TL

(24,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

27 2900.00
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Extra Large- Ekstra Büyük Boy 120 Adet (4Pk*30)

Satıcı: Sağlık Medikal

3.087,50 TL

(25,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

28 3087.50

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyat Geçmişi

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Ürün Ailesi

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Temel Özellikleri

120-170 cm
Var

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.