Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-170 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Evony Yetişkin Hasta Bezi Belbantlı Ekstra Large 30 Lu Paket Bel Çevresi 120Cm-170Cm

Satıcı: MİHRAMED

648,00 TL

(21,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 648.00
Evony Belbantlı Ekstra Büyük Boy (Xl) 30’Lu 3 Paket Hasta Bezi

Satıcı: Asr Home

1.799,20 TL

(19,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1799.20
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi XL 4 x 30'lu

Satıcı: asrmedikal

2.469,97 TL

(20,58 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2469.97
Evony Belbantlı Ekstra Büyük Boy (Xl) 30'Lu 2 Paket Hasta Bezi

Satıcı: Asr Home

1.235,40 TL

(20,59 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1235.40
Evony Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30Lu 2 Paket 60 Adet

Satıcı: Asr Home

1.235,40 TL

(20,59 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1235.40
Evony Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu 3 Paket 90 Adet

Satıcı: MiHRAMED

1.891,20 TL

(21,01 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1891.20
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy XL 8 x 30'Lu

Satıcı: egeitriyat

5.060,00 TL

(21,08 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 5060.00
Evony Bel Bantlı 6 Damla Yetişkin Hasta Bezi XL 2 x 30 Adet

Satıcı: asrmedikal

1.276,00 TL

(21,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 1276.00
Evony Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Hasta Bezi XL 6 x 30 Adet

Satıcı: asrmedikal

3.828,00 TL

(21,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 3828.00
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi XL 4 x 30'lu

Satıcı: mihramed

2.580,00 TL

(21,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 2580.00
Evony Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu 2 Paket 60 Adet

Satıcı: MiHRAMED

1.291,20 TL

(21,52 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 1291.20
Evony Bel Bantlı 6 Damla Yetişkin Hasta Bezi XL 2 x 30 Adet

Satıcı: egeitriyat

1.302,40 TL

(21,71 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 1302.40
Evony Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy XL 2 x 30'lu

Satıcı: asrmedikal

1.302,40 TL

(21,71 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 1302.40
Evony Belbantlı Hasta Bezi 30Lu Xlarge

Satıcı: Asr Home

652,50 TL

(21,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 652.50
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Large 30 Lu

Satıcı: Asr Home

652,50 TL

(21,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 652.50
Evony Yetişkin Bezi Xlarge 30 Adet

Satıcı: EGE İTRİYAT

666,00 TL

(22,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 666.00
Evony Belbantlı Hasta Bezi 30Lu Xlarge

Satıcı: Bebek ve Sağlık

671,30 TL

(22,38 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 671.30
Evony Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Hasta Bezi XL 6 x 30 Adet

Satıcı: mihramed

4.150,00 TL

(23,06 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

18 4150.00
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xl 30'lu Paket XL

Satıcı: n11

699,00 TL

(23,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

19 699.00
Evony Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi XL 30'lu

Satıcı: egeitriyat

704,00 TL

(23,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

20 704.00
Evony Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu 8 Paket 240 Adet

Satıcı: MİHRAMED

5.647,50 TL

(23,53 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 5647.50
Evony Bel Bantlı Yetişkin Bezi X-Large 30'Lu

Satıcı: MİHRAMED

719,10 TL

(23,97 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 719.10
Evony Belbantlı Hasta Bezi Xl 30'Lu

Satıcı: MiHRAMED

758,40 TL

(25,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

23 758.40
Evony Belbantlı Hasta Bezi 30'lu XLarge

Satıcı: Bebek ve Sağlık

777,28 TL

(25,91 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 787.28
Evony Yetişkin Hasta Bezi Belbantlı Ekstra Large 30 Lu Paket Bel Çevresi 120Cm-170Cm

Satıcı: MiHRAMED

792,00 TL

(26,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

25 792.00
Evony Hasta Bezi Belbantlı Extra Large (XL) 30'lu Paket

Satıcı: bumedikal

895,00 TL

(29,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

26 895.00
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Ekstra Büyük 30 Adet+ Yatak Koruyucu Örtü 30 Adet

Satıcı: Asr Medikal

950,00 TL

(31,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

27 950.00
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Ekstra Büyük 30 Adet+ Yatak Koruyucu Örtü 30 Adet

Satıcı: Mandaş Group

1.067,81 TL

(35,59 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

28 1067.81
Evony Hasta Bezi Yetişkin Bel Bantlı Tekstil Yüzey Ekstra Büyük 60 Adet+ Yatak Koruyucu Örtü 30 Adet

Satıcı: Asr Medikal

1.500,00 TL

(50,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

29 1500.00
Evony Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Large 30 Lu X 4 Adet

Satıcı: MiHRAMED

2.577,60 TL

(85,92 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

30 2577.60
Evony-Hasta Bezi 120'li Extra Large Beden Xl 30lu 4 Paket

Satıcı: ASR MEDİKAL

2.600,00 TL

(86,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

31 2610

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

120-170 cm
Var

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Evony XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.