Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
80-120 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'Lu

Satıcı: asrmedikal

640,80 TL

(21,36 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 640.80
Joly Belbantlı Orta Boy (M) 30 Adet 4'Lü Paket Hasta Bezi

Satıcı: Asr Home

2.305,50 TL

(19,21 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2305.50
Joly Belbantlı Hasta Bezi Orta Boy M 2 x 30'Lu

Satıcı: mihramed

1.225,00 TL

(20,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 1225.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi Orta Boy M 2 x 30'Lu

Satıcı: asrmedikal

1.268,25 TL

(21,14 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 1268.25
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy M 8 x 30'Lu

Satıcı: mihramed

5.490,00 TL

(22,88 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 5490.00
Joly Esnek Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Medium 30'Lu 3 Paket 90 Adet

Satıcı: MiHRAMED

2.064,00 TL

(22,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 2064.00
Joly Yetişkin Hasta Bezi Medium 30 Adet

Satıcı: MİHRAMED

715,50 TL

(23,85 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 715.50
Joly Belbantlı Hasta Bezi Medium (Orta Boy) 30 Adet

Satıcı: MiHRAMED

718,08 TL

(23,94 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 718.08
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'Lu

Satıcı: mihramed

720,00 TL

(24,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 720.00
Joly Medium Belbantlı Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: IŞIK MEDİKAL

720,00 TL

(24,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 720.00
Joly Esnek Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Medium 30'Lu Paket

Satıcı: MiHRAMED

720,00 TL

(24,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 720.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi Orta Boy M 30'Lu

Satıcı: mihramed

745,00 TL

(24,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 745.00
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Medium 30 Adet

Satıcı: Bebek ve Sağlık

746,14 TL

(24,87 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 756.14
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M Beden 30 Lu

Satıcı: Asr Home

783,00 TL

(26,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 783.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi M-Medium Beden 30 Adet

Satıcı: Asr Home

783,00 TL

(26,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 783.00
Joly Yetişkin Hasta Bezi Medium 30 Adet

Satıcı: Asr Home

783,00 TL

(26,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 783.00
Joly Belbantlı Hasta Bezi Orta Boy M 2 x 30'Lu

Satıcı: anlmedikal

1.602,00 TL

(26,70 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 1602.00
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'Lu

Satıcı: anlmedikal

890,00 TL

(29,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

18 890.00
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Medium 30 Adet-2 Adet

Satıcı: Bebek ve Sağlık

1.188,50 TL

(39,62 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 1188.50
Joly Belbantlı Orta Boy M 30'Lu 2 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Asr Home

1.218,00 TL

(40,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 1218.00
Joly Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı M Beden Orta Boy 30'Lu 2 Adet

Satıcı: MİHRAMED

1.282,50 TL

(42,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 1282.50
Joly Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı Medium Orta (30 Adet)

Satıcı: Mandaş Group

1.403,99 TL

(46,80 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

22 1413.99
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta 30 lu x 4 Adet

Satıcı: ekonomikolsun

2.120,00 TL

(70,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

23 2120.00
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta 30 lu x 4 Adet

Satıcı: Asr Medikal

2.305,00 TL

(76,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

24 2305.00
Joly Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta 30 Lu X 4 Adet

Satıcı: MİHRAMED

2.457,00 TL

(81,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

25 2457.00

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

80-120 cm
Var

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.