Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
80-120 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyatları

Joly Yetişkin Bezi Medıum 120 Adet

Satıcı: MİHRAMED

2.365,20 TL

(19,71 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2365.20
Joly Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı Medium Orta 120 Adet (4Pk X 30)

Satıcı: MİHRAMED

2.366,10 TL

(19,72 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2366.10
Joly Yetişkin Bezi M 120 Adet

Satıcı: asrmedikal

2.447,50 TL

(20,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 2447.50
Joly Yetişkin Bezi M 120 Adet

Satıcı: nmgrup

2.553,19 TL

(21,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 2553.19
Joly Yetişkin Bezi Medıum 120 Adet M

Satıcı: MiHRAMED

2.581,44 TL

(21,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 2581.44
Joly Yetişkin Bezi M 120 Adet

Satıcı: mihramed

2.600,00 TL

(21,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 2600.00
Joly Yetişkin Bezi Medıum 120 Adet

Satıcı: Kinetik Medikal

2.680,00 TL

(22,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2680.00
Joly Yetişkin Bezi Bel Bantlı M - Orta - Medium 120 Adet

Satıcı: Mandaş Group

3.089,48 TL

(25,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 3089.48
Joly Yetişkin Bezi M 120 Adet

Satıcı: MandaşGroup

3.208,44 TL

(26,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 3208.44
Joly Yetişkin Bezi Bel Bantlı M-Orta-Medium 120 Adet

Satıcı: Mandaş Group

5.407,49 TL

(45,06 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5417.49

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyat Geçmişi

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Ürün Ailesi

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Temel Özellikleri

80-120 cm
Var

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Joly Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.