Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Heatbox Board 2000W Fanlı (2000 W) Fiyatları

Electro Konfor Heatbox Board Mini 2000w Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: İvigo Isıtıcı

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 4600.00
Electro Konfor Heatbox Board Mini 2000w Fanlı Isıtıcı Füme

Satıcı: İvigo Isıtıcı

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 4600.00
Electrokonfor Heatbox Board Mini 2000W Fanlı Isıtıcı Füme

Satıcı: HİNDİRİM

5.087,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5097.5
Electrokonfor Heatbox Board Mini 2000W Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: HİNDİRİM

5.087,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5097.5
Electrokonfor Heatbox Board Mini 2000W Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: Toggo | 1 yorum

5.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 5300.00
Electrokonfor Heatbox Board Mini 2000W Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: Hindirim

5.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 5660
Electrokonfor Heatbox Board Mini 2000W Fanlı Isıtıcı Füme

Satıcı: Hindirim

5.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 5660
Electro Konfor Electrokonfor Heatbox Board Mini 2000w Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

5.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5663.00
Electrokonfor Heatbox Board 2000W Fanlı Isıtıcı Füme

Satıcı: Toggo

6.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 6950.00
Electrokonfor Heatbox Board 2000W Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: Hindirim

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 7210

Heatbox Board 2000W Fanlı (2000 W) Fiyat Geçmişi

Heatbox Board 2000W Fanlı Ürün Ailesi

Heatbox Board 2000W Fanlı (2000 W) Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Heatbox Board 2000W Fanlı (2000 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 6 kg
• Yükseklik 31 cm
• Genişlik 15 cm
• Derinlik/Çap 51 cm
• Renk Seçenekleri Füme Krem

Heatbox Board 2000W Fanlı (2000 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.