Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Heatbox Board 3000W Fanlı (3000 W) Fiyatları

Electrokonfor Heatbox Board 3000W Fanlı Isıtıcı Füme

Satıcı: Toggo

8.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 8000.00
Electrokonfor Heatbox Board 3000W Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: HİNDİRİM

7.862,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7872.5
Electrokonfor Heatbox Board 3000W Fanlı Isıtıcı Füme

Satıcı: HİNDİRİM

7.862,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7872.5
Heatbox Board Krem Renk Monofaze Fanlı Elektrikli Isıtıcı 1500/3000 Watt

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

7.969,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7969.80
Heatbox Board Füme Renk Monofaze Fanlı Elektrikli Isıtıcı 1500/3000 Watt

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

7.969,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7969.80
Electrokonfor Heatbox Board 3000 W Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: ceyy-internet

8.137,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 8137.50
Electrokonfor Heatbox Board 3000 W Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: ivigoısıtıcılar

8.144,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 8144.94
HBB3000K Heatbox Board 3000 Watt Monofaze Elektrikli Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: Toggo

8.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 8600.00
Electrokonfor Heatbox Board 3000W Fanlı Isıtıcı Füme

Satıcı: Hindirim

8.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 8760
Electrokonfor Heatbox Board 3000W Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: Hindirim

8.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 8760
Electro Konfor Electrokonfor Heatbox Board 3000w Fanlı Isıtıcı Krem

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

8.758,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 8758.00

Heatbox Board 3000W Fanlı (3000 W) Fiyat Geçmişi

Heatbox Board 3000W Fanlı Ürün Ailesi

Heatbox Board 3000W Fanlı (3000 W) Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Heatbox Board 3000W Fanlı (3000 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 3000 W
• Min. Isıtma Gücü 1500 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 6 kg
• Yükseklik 31 cm
• Genişlik 51 cm
• Derinlik/Çap 15 cm
• Renk Seçenekleri Füme Krem

Heatbox Board 3000W Fanlı (3000 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.