Soğutma Türü:
Hava Akışı:
75.7 CFM
Hava Basıncı:
3.2 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
37.6 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Asus Prime LC 240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

ASUS 240MM PRIME LC 240 ARGB AM5-1851P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI - Siyah

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 20 yorum

3.663,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3663.88
Asus Prime Lc 240 Argb 240Mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90Rc0111-B0eay0)

Satıcı: Dfsbilgisayar

3.478,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3478.20
Asus Prime LC 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: DFSBilgisayar

3.519,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3519.87
Asus Prime LC 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: DFSBilgisayar

3.523,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 3523.25
Asus Prıme Lc240 Argb 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: DFSBilgisayar

3.538,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 3538.61
ASUS Prime LC 240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC0111-B0EAY0)

Satıcı: DFS Bilgisayar

3.710,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3710.00
Asus Prıme Lc240 Argb 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: kaen

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 4199.00
ASUS 240MM PRIME LC 240 ARGB AM5-1851P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 20 yorum

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 4599.00
ASUS Prime LC 240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC0111-B0EAY0)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 5999.00

Asus Prime LC 240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus Prime LC 240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus Prime LC 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.478,20 TL
Asus Prime LC 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.599,00 TL

Asus Prime LC 240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

75.7 CFM
3.2 mm H2O
37.6 dBA
Var

Asus Prime LC 240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 75.7 CFM
• Hava Basıncı 3.2 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 65 mm
• Genişlik 61 mm
• Yükseklik 69 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus Prime LC 240 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.