Soğutma Türü:
Hava Akışı:
75.7 CFM
Hava Basıncı:
3.2 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
37.6 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Asus Prime LC 360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Asus Prime Lc 360 Argb 360 Mm İşlemci Sıvı Soğutucu Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

3.947,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3947.10
ASUS Prime LC 360 ARGB 360 mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: Prime

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 4599.00
Asus Prime LC 360 ARGB 360 MM Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 7 yorum

4.911,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 4911.38
Asus Prime Lc 360 Argb 360 mm Intel-Amd Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 34 yorum

5.071,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 5071.54
Asus Prime Lc 360 Argb 360Mm Beyaz Islemci Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.123,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5123.90
Asus Prime Lc 360 Argb 360mm Intel-amd Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu 360 MM

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

5.137,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 5137.28
Asus Asus Prime Lc 360 Argb 360 mm INTEL(1700P/1851P)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 90RC0102-B0EAY0 - 360MM - Beyaz

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 20 yorum

5.176,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 5176.08
Asus Prıme Lc 360 Argb 360Mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: 2tbilgisayar

5.434,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5434.90
ASUS Prime LC 360 ARGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC0101-B0EAY0) 5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 5749.00
ASUS Prime LC 360 ARGB Black 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 5.653,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5663
ASUS Prime LC 360 ARGB 360 mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

5.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 5989.00
ASUS Prime LC 360 ARGB 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC0102-B0EAY0) 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 5999.00
ASUS Prime LC 360 ARGB White 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 5.948,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5958
ASUS Prime LC 360 ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu - 6 Yıl garantili 6.079,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6089.01
ASUS Prime LC 360 ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 6.389,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6399
Asus Prime LC 360 ARGB 360 mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

6.661,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 6661.44
ASUS 360MM PRIME LC 360 ARGB AM5-1851P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

6.689,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

17 6689.32
ASUS 360MM PRIME LC 360 ARGB AM5-1851P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI 6.806,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

18 6816.58
Asus Prime LC 360 ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.506,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 7506.84

Asus Prime LC 360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus Prime LC 360 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus Prime LC 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.478,20 TL
Asus Prime LC 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.599,00 TL

Asus Prime LC 360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

75.7 CFM
3.2 mm H2O
37.6 dBA
Var

Asus Prime LC 360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 75.7 CFM
• Hava Basıncı 3.2 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 65 mm
• Genişlik 61 mm
• Yükseklik 69 mm
• Radyatör Uzunluğu 397 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus Prime LC 360 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.