Soğutma Türü:
Hava Akışı:
70.2 CFM
Hava Basıncı:
2.7 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
31 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Isı Borusu Sayısı:
4 adet

Gamdias Boreas E1-410 İşlemci Soğutucu (ARGB) Fiyatları

GAMDIAS BOREAS E1-410 ARGB HAVA SOĞUTMALI AM5-1700P İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

1.334,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 1344.91
Gamdıas Boreas E1-410 Argb Hava Soğutmalı Am5-1700P İşlemci Fanı

Satıcı: ZmTeknoloji

1.413,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 1413.40
Gamdıas Boreas E1-410 Argb Hava Soğutmalı Am5-1700P İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.417,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1417.50
Gamdıas Boreas E1-410, Argb, 120mm, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 1.371,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 1381.48
Gamdıas Boreas E1-410, Argb, 120mm, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.473,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1473.35
Gamdias Gamdıas Boreas E1-410 Argb Hava Soğutmalı Am5-1700P İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.492,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1492.91
Gamdıas Boreas E1-410 Argb 120MM Cpu Soğutucusu (Amd ve Intel Tüm Işlemciler ile Uyumlu)

Satıcı: onlinealisverisyap

1.507,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1507.81
Gamdıas Boreas E1-410 Wh 120MM LGA1200/AM4 Soket Argb Cpu Fan

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

1.507,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1507.81
GAMDIAS BOREAS E1-410 ARGB 120mm CPU Soğutucusu (AMD ve INTEL Tüm işlemciler ile uyumlu)

Satıcı: MAESKO

1.874,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1874.18

Gamdias Boreas E1-410 İşlemci Soğutucu (ARGB) Fiyat Geçmişi

Gamdias Boreas E1-410 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Gamdias Boreas E1-410 Lite RGB İşlemci Soğutucu RGB 1.288,48 TL
Gamdias Boreas E1-410 ARGB İşlemci Soğutucu ARGB 1.334,91 TL

Gamdias Boreas E1-410 İşlemci Soğutucu (ARGB) Temel Özellikleri

70.2 CFM
2.7 mm H2O
31 dBA
4 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Gamdias Boreas E1-410 İşlemci Soğutucu (ARGB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 70.2 CFM
• Hava Basıncı 2.7 mm H2O
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 4 adet
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 31 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 120 mm
• Genişlik 155 mm
• Yükseklik 74 mm

Gamdias Boreas E1-410 İşlemci Soğutucu (ARGB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.