Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gamdıas Boreas E1-410 Lite, Argb, 120mm, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine S
1.288,48 TL + Kargo
Siteye Git ❯
6 dk önce
1 1298.48
GAMDIAS 120mm BOREAS LITE E1-410 RGB Hava Soğutmalı AM4-1700p İşlemci Fanı Satıcı: onlinealisverisyap
1.399,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 1399.61
Gamdıas Boreas E1-410 Lite, Argb, 120Mm, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma, Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 4 Adet Gelişmiş
Satıcı: ELECTROLAB TEKNOLOJİ
1.509,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 1509.40
Gamdıas 120MM Boreas Lite E1-410 Rgb Hava Soğutmalı AM4-1700P Işlemci Fanı
Satıcı: Core Bilgisayar | 6 yorum
1.787,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 1787.45
Gamdıas Boreas Lite, Argb, 120MM, Cpu Kule Tipi Hava Soğutma (Amd Am4 ve Intel Tüm Işlemciler ile Uyumlu)
Satıcı: Core Bilgisayar
1.849,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 1849.65
RGB
1.288,48 TL
ARGB
1.334,91 TL