Soğutma Türü:
Hava Akışı:
61.61 CFM
Hava Basıncı:
2.73 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
35.8 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Gigabyte Gaming 240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Gıgabyte Gamıng 240 Ice Sıvı Soğutucu

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3799.00
Gigabyte WaterForce GP-GIGABYTE GME 240I 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 3.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 3789.00
Gigabyte WaterForce GP-GIGABYTE GME 240 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 3.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3789.00
Gigabyte Gaming 240 ICE ARGB 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 3.766,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3776
Gigabyte 240MM Gamıng 240 Argb AM5-1851P Sıvı Soğutmalı Işlemci Fanı

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 3949.00
Gigabyte WaterForce GP-GIGABYTE GME 240 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 3949.00
Gigabyte WaterForce GP-GIGABYTE GME 240I 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 3949.00
GIGABYTE GAMING 240 ICE 240mm Sıvı Soğutucu RGB LED

Satıcı: incehesap

3.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 3969
GIGABYTE GAMING 240 240mm Sıvı Soğutucu RGB LED

Satıcı: incehesap

4.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 4079
Gıgabyte Gamıng 240 Argb 240Mm Islemci Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

4.175,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 4175.50
Gıgabyte Gamıng 240 Ice Argb 240Mm Islemci Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

4.175,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 4175.50
Gigabyte WaterForce GP-GIGABYTE GME 240 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

4.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 4309.00
Gigabyte Gaming 240 ICE 2x120mm ARGB Fan Amd Intel İşlemci Sıvı Soğutucu GP-GME 240I

Satıcı: incehesap

4.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 4309.00
GIGABYTE 240MM GAMING 240 ICE ARGB AM5-1851P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI BEYAZ 5.305,87 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 5315.87
GIGABYTE 240MM GAMING 240 ARGB AM5-1851P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI 5.305,87 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 5315.87

Gigabyte Gaming 240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Gigabyte Gaming 240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Gigabyte Gaming 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.789,00 TL
Gigabyte Gaming 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.709,00 TL

Gigabyte Gaming 240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

61.61 CFM
2.73 mm H2O
35.8 dBA
Var

Gigabyte Gaming 240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 61.61 CFM
• Hava Basıncı 2.73 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 35.8 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2200 RPM
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Ball Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 66 mm
• Genişlik 66 mm
• Yükseklik 63 mm
• Radyatör Uzunluğu 284 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 35 mm

Gigabyte Gaming 240 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.