Soğutma Türü:
Hava Akışı:
61.61 CFM
Hava Basıncı:
2.73 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
35.8 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Gigabyte Gaming 360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Gigabyte WaterForce GP-GIGABYTE GME 360I 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 4.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 4709.00
Gigabyte Gaming 360 ICE ARGB 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 4.673,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 4683
Gigabyte Gaming 360 ICE ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

4.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 4909.00
Gigabyte Gaming 360 Ice Argb 360mm Intel-amd Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu Beyaz

Satıcı: incehesap

4.913,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 4913.10
Gigabyte Gaming 360 Ice Argb 360MM Intel-Amd Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap | 3 yorum

5.104,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 5104.77
Gigabyte Gaming 360 Argb 360MM Intel-Amd Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: ALANYA TEMPO BİLGİSAYAR | 4 yorum

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 5579.07
Gıgabyte Gigabyte Gaming 360 Mm Argb Sivi Sogutucu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.656,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5656.20
Gıgabyte Gigabyte Gaming Ice 360 Mm Argb Sivi Sogutucu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.656,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5656.20
Gıgabyte Gamıng 360 Ice Argb 360mm Beyaz İşlemci S - Gp-gıgabyte Gme 360ı -

Satıcı: azomik

6.068,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 6068.79
Gigabyte Gaming 360 ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: onlinealisverisyap

7.227,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 7227.75
Gigabyte Gaming 360 Ice Argb 360mm Intel-amd Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

6.691,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 6691.32

Gigabyte Gaming 360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Gigabyte Gaming 360 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Gigabyte Gaming 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.726,00 TL
Gigabyte Gaming 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.709,00 TL

Gigabyte Gaming 360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

61.61 CFM
2.73 mm H2O
35.8 dBA
Var

Gigabyte Gaming 360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 61.61 CFM
• Hava Basıncı 2.73 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 35.8 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2200 RPM
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Ball Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 66 mm
• Genişlik 66 mm
• Yükseklik 63 mm
• Radyatör Uzunluğu 403 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 35 mm

Gigabyte Gaming 360 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.