Soğutma Türü:
Hava Akışı:
64.89 CFM
Hava Basıncı:
2.59 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
28.7 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
20 dBA
Fan Dönüş Hızı:

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Msı Mag Coreliquid A15 240 Mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: tulparlife

3.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3995.00
Msı Mag Coreliquid A15 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3msı0037

Satıcı: BilsoyTeknoloji

4.103,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 4103.20
MSI MAG CoreLiquid A15 240 ARGB 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 4.408,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4418
MSI MAG CoreLiquid A15 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 4499.00
Msı Mag Corelıquıd A15 240  240 Mm  Argb Sıvı Işlemcı Soğutucusu - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

4.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 4669.00
MSI MAG CoreLiquid A15 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu Siyah

Satıcı: incehesap

4.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 4849
MSI MAG CoreLiquid A15 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

4.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 4689.00
Msı Mag Coreliquid A15 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3msı0037

Satıcı: incehesap

4.697,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 4697.10
MSI MAG CoreLiquid A15 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu Siyah

Satıcı: TNT Teknoloji Türkiye

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4899.00
MSI MAG CoreLiquid A15 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Teknoteg

5.068,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 5068.80
MSI MAG CORELIQUID A15 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 4.969,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4979
Msi Mag Coreliquid A15 240 mm Argb Sıvı İşlemci Soğutucusu 5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 5399.00
Msı Mag Corelıquıd A15 240 240 Mm Argb Sivi Islemcı Sogutucusu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.464,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5464.90
MAG CORELIQUID A15 240  240 MM  ARGB SıVı İŞLEMCI SOĞUTUCUSU

Satıcı: UZMANLARPC

5.649,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 5649.65

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.995,00 TL
MSI MAG CoreLiquid A15 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 5.449,00 TL

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

64.89 CFM
2.59 mm H2O
28.7 dBA
20 dBA
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
1.68 W
Güç Tüketimi (Pompa):
2.52 W

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 64.89 CFM
• Hava Basıncı 2.59 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 28.7 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2050 RPM
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 1.68 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Rifle Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 20 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3400 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• Güç Tüketimi (Pompa) 2.52 W
• Pompa Ömrü 50 bin saat
• Pompa Rulmanı Seramik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 71 mm
• Genişlik 69 mm
• Yükseklik 75 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.