Soğutma Türü:
Hava Akışı:
64.89 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Pompa Ses Seviyesi:
20 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
1.68 W

MSI MAG CoreLiquid A15 360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Msı Mag Corelıquıd A15 360MM Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Hepsiburada | 12 yorum

5.450,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5450.64
MSI MAG CORELIQUID A15 360 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 5449.00
MSI MAG CORELIQUID A15 360MM Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Magic Teknoloji

5.669,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5669.06
Msı Mag Corelıquıd A15 360 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3msı0038

Satıcı: Tekramarket

5.675,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 5675.48
MSI MAG CORELIQUID A15 360MM Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

5.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5679.00
MSI MAG CORELIQUID A15 360MM Sıvı Soğutucu ARGB Siyah Intel AMD

Satıcı: incehesap

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 5709
MSI MAG CORELIQUID A15 360MM Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 5699.00
Msı Mag Corelıquıd A15 360 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3msı0038

Satıcı: magic

5.732,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 5732.09
MSI MAG CORELIQUID A15 360 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 5.787,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 5797
MSI MAG CORELIQUID A15 360 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

6.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 6189.00
MSI MAG CORELIQUID A15 360 ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 6.079,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 6089.01
Msı Mag Corelıquıd A15 360 Siyah Sivi Islemci Sogutucusu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.357,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 6357.20
Msı Mag Corelıquıd A15 360 Mm Agrb Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Ucuz Sepet

6.503,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 6503.60
Msı Mag Corelıquıd A15 360 360 Mm Agrb Sıvı İşlemcı Soğutucusu

Satıcı: onlinealisverisyap

6.507,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6517.66
MSI MAG CORELIQUID A15 360MM Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

6.661,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 6661.44
MSI Msı Mag Corelıquıd A15 360 mm Sıvı İşlemcı Soğutucusu Yüksek Performanslı - Renkli

Satıcı: İntekzo

7.737,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 7737.85

MSI MAG CoreLiquid A15 360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

MSI MAG CoreLiquid A15 360 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

MSI MAG CoreLiquid A15 240 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.995,00 TL
MSI MAG CoreLiquid A15 360 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 5.449,00 TL

MSI MAG CoreLiquid A15 360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

64.89 CFM
20 dBA
Var
1.68 W
Güç Tüketimi (Pompa):
2.52 W

MSI MAG CoreLiquid A15 360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2050 RPM
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 1.68 W
• Fan Ömrü 40 bin saat
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Rifle Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 20 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 3400 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• Güç Tüketimi (Pompa) 2.52 W
• Pompa Ömrü 50 bin saat
• Pompa Rulmanı Seramik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 71 mm
• Genişlik 69 mm
• Yükseklik 75 mm
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

MSI MAG CoreLiquid A15 360 İşlemci Soğutucu Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Çağan D**** Profil Resmi

2 yorum

Çağan D**** 18.09.2025 tarihinde aldım performansı süper en çok işlemci gerektiren optimize olmayan oyunları çok düşük sıcaklıklarda çalıştırıyor, kesinlikle tavsiye ederim. (alırken ledlerini sormadan aldım güzel çıktı, çok sade ve profesyonel gözüken ledler kullanılmış.)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.