Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
NZXT Kraken Plus 240mm RGB RL-KR240-B2 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
7.288,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 7288.00
NZXT Kraken Plus 240mm RGB RL-KR240-B2 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: Aptek Teknoloji
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 7599.00
NZXT Kraken Plus 240mm RGB RL-KR240-B2 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: Magic Teknoloji
7.599,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 7599.01
NZXT Kraken Plus 240mm RGB RL-KR240-B2 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Satıcı: Aptekteknoloji
8.031,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 8031.56
NZXT Kraken Core 240 RGB RL-KR240-W2 Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu
9.599,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
30 dk önce
5 9599.00
NZXT Kraken Plus RGB Black LCD 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu
9.663,00 TL + 99,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
39 dk önce
6 9673
NZXT Kraken Plus 240 RGB White 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu
9.663,00 TL + 119,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
39 dk önce
7 9673
NZXT Kraken Plus 240mm RGB RL-KR240-B2 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
30 dk önce
8 9999.00
2 fanlı
7.288,00 TL
3 fanlı
10.389,00 TL