Soğutma Türü:
Hava Akışı:
75.05 CFM
Hava Basıncı:
3.07 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
31.9 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
8 pin

NZXT Kraken Plus 360 RGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

Nzxt Kraken Plus 360MM Rgb RL-KR360-B2 Siyah Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Aptek | 1 yorum

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 10399.00
NZXT Kraken Plus 360MM RGB RL-KR360-W2 Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Magic Teknoloji

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 10499.00
NZXT Kraken Plus 360MM RGB RL-KR360-W2 Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Aptek Teknoloji

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 10499.00
Nzxt Kraken Plus 360mm Rgb Rl-kr360-b2 Siyah İşlemci Sıvı Azaz3nzx0036

Satıcı: AptekTeknoloji

10.513,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 10513.27
Nzxt Kraken Plus 360mm Rgb Rl-kr360-b2 Siyah İşlemci Sıvı Azaz3nzx0036

Satıcı: magic

10.541,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 10541.09
NZXT Kraken Plus 360MM RGB RL-KR360-W2 Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

10.557,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 10557.36
NZXT Kraken Plus 360mm RGB RL-KR360-B2 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Magic Teknoloji

10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 10599.00
Nzxt Kraken Plus 360MM Rgb RL-KR360-W2 Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Aptek

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 10799.00
Nzxt Kraken Plus 360Mm Rgb Rl-Kr360-W2 Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: APTEK

11.279,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11279.10
Nzxt Kraken Plus 360MM RGB RL-KR360-W2 Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: magicteknoloji

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11999.00
Nzxt Kraken Plus 360mm RGB RL-KR360-B2 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: magicteknoloji

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11999.00
NZXT Kraken Plus 360mm RGB RL-KR360-B2 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 12199.00
NZXT Kraken Plus 360 RGB RL-KR360-W2 Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 12199.00
NZXT Kraken Plus 360 RGB White 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 13.405,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 13415
NZXT Kraken Plus RGB LCD 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 14.136,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

15 14146

NZXT Kraken Plus 360 RGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

NZXT Kraken Plus 360 RGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

NZXT Kraken Plus 240 RGB (RL-KR240-W2) İşlemci Soğutucu 2 fanlı 6.574,20 TL
NZXT Kraken Plus 360 RGB (RL-KR360-W2) İşlemci Soğutucu 3 fanlı 10.399,00 TL

NZXT Kraken Plus 360 RGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

75.05 CFM
3.07 mm H2O
31.9 dBA
8 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
4.05 W
Güç Tüketimi (Pompa):
3.6 W

NZXT Kraken Plus 360 RGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 75.05 CFM
• Hava Basıncı 3.07 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 31.9 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2400 RPM
• Fan Bağlantısı 8 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 4.05 W
• Fan Ömrü 60 bin saat
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 2800 RPM
• Güç Tüketimi (Pompa) 3.6 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 56 mm
• Genişlik 56 mm
• Radyatör Uzunluğu 401 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

NZXT Kraken Plus 360 RGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.