Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
320 W
Hava Akışı:
69.12 CFM
Hava Basıncı:
2.01 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.7 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Zalman Alpha2 A24 İşlemci Soğutucu Fiyatları

ZALMAN ALPHA2 A24 SİYAH 71 CFM 2X120mm ARGB AMD/Intel LGA1700 240mm SIVI SOĞUTUCU

Satıcı: TiplemeGaming

3.464,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3464.01
Zalman Alpha2 Se A24 Beyaz 71 Cfm 1800RPM 2*12CM Argb Fan Amd Am5/ıntel LGA1700 240MM Sıvı Soğutmalı

Satıcı: Segment Store | 1 yorum

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3990.00
Zalman Alpha2 A24 Beyaz 71 Cfm 2X120MM Argb Amd/ıntel LGA1700 240MM Sıvı Soğutucu

Satıcı: Segment Store

4.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 4390.00
Zalman Alpha2 SE A24 Siyah 71 CFM 1800Rpm 2*12cm Argb B25Amd AM5/Intel Lga1700 240mm Sıvı Soğutmalı Yüksek Performanslı 120mm İşlemci Soğutucu Fan 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 4499.00
Zalman Alpha2 SE A24 Beyaz 71 CFM 1800Rpm 2*12cm Argb AMD AM5/Intel Lga1700 240mm Sıvı Soğutmalı Yüksek Performanslı 120mm İşlemci Soğutucu Fan 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 4499.00
ZALMAN ALPHA2 SE A24 240mm ARGB 2 Fanlı CPU Sıvı Soğutma Siyah(1923)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

5.780,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5780.14
ZALMAN ALPHA2 SE A24, 240mm, ARGB, 2 Fanlı, CPU Sıvı Soğutma, Siyah

Satıcı: MAESKO

6.556,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6556.76
Zalman Alpha2 Se A24, 240Mm, Argb, 2 Fanlı, Cpu Sıvı Soğutma, Siyah

Satıcı: MAESKO

6.616,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6616.90
Zalman Alpha2 Se A24 240Mm Argb 2 Fanlı Cpu Sıvı Soğutma Siyah(1923)

Satıcı: Aletools Marketing

6.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6669.00
ZALMAN ALPHA2 A24 SİYAH 71 CFM 2X120mm ARGB AMD/Intel LGA1700 240mm SIVI SOĞUTUCU

Satıcı: Erenler Ticaret

14.067,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 14067.05

Zalman Alpha2 A24 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Zalman Alpha2 A24 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Zalman Alpha2 A24 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.464,01 TL
Zalman Alpha2 A36 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.390,00 TL

Zalman Alpha2 A24 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

320 W
69.12 CFM
2.01 mm H2O
29.7 dBA
Aydınlatma:
Var

Zalman Alpha2 A24 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 69.12 CFM
• Hava Basıncı 2.01 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 320 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29.7 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 3000 RPM
• Pompa Rulmanı Seramik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 73 mm
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 57 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Zalman Alpha2 A24 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.