Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
320 W
Hava Akışı:
69.12 CFM
Hava Basıncı:
2.01 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.7 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Zalman Alpha2 A36 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Zalman Alpha2 Se A36 Siyah 71 Cfm 1800RPM 2*12CM Argb Fan Amd Am5/ıntel LGA1700 240MM Sıvı Soğutmalı

Satıcı: Segment Store

4.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 4390.00
Zalman Alpha2 Se A36 Beyaz 71 Cfm 1800RPM 2*12CM Argb Fan Amd Am5/ıntel LGA1700 240MM Sıvı Soğutmalı

Satıcı: Segment Store

4.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 4540.00
Zalman Alpha2 SE A36 Beyaz 71 CFM 1800Rpm 2*12cm Argb Fan AMD AM5/Intel Lga1700 240mm Sıvı Soğutmalı İşlemci Soğutucu 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 4699.00
Zalman Alpha2 SE A36 Siyah 71 CFM 1800Rpm 2*12cm Argb Fan AMD AM5/Intel Lga1700 240mm Sıvı Soğutmalı İşlemci Soğutucu 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 4699.00
ZALMAN Alpha2 SE A36 Beyaz 71 CFM 1800RPM 2*12cm ARGB Fan AMD AM5/Intel LGA1700 240mm Sıvı Soğutmalı İşlemci Soğutucu Fan

Satıcı: MEDIAMARKT

4.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4700.00
ZALMAN ALPHA2 SE A36 360mm ARGB 3 Fanlı CPU Sıvı Soğutma Siyah(1923)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

6.243,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6243.80
Zalman Alpha2 Se A36, 360Mm, Argb, 3 Fanlı, Cpu Sıvı Soğutma, Siyah

Satıcı: MAESKO

7.153,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7153.20
Zalman Alpha2 Se A36 360Mm Argb 3 Fanlı Cpu Sıvı Soğutma Siyah(1923)

Satıcı: Aletools Marketing

7.208,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7208.80
Zalman Alpha2 A36 Beyaz 71 Cfm 1800RPM 3*12CM Argb Fan Amd Am5/ıntel LGA1700 360MM Sıvı Soğutmalı Cpu Fan

Satıcı: Erenler Ticaret

17.810,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 17810.34

Zalman Alpha2 A36 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Zalman Alpha2 A36 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Zalman Alpha2 A24 İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.464,01 TL
Zalman Alpha2 A36 İşlemci Soğutucu 3 fanlı 4.390,00 TL

Zalman Alpha2 A36 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

320 W
69.12 CFM
2.01 mm H2O
29.7 dBA
Aydınlatma:
Var

Zalman Alpha2 A36 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 69.12 CFM
• Hava Basıncı 2.01 mm H2O
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 320 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29.7 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 3000 RPM
• Pompa Rulmanı Seramik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 73 mm
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 57 mm
• Radyatör Uzunluğu 397 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Zalman Alpha2 A36 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.