Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 4859.00 AMD Ryzen 5 5500GT 4.40 Ghz 6 Çekirdek 16MB AM4 7nm İşlemci 4.875,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 4885 AMD Ryzen 5 5500GT 3,6 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: magicteknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 4999.00 AMD Ryzen 5 5500GT 3.6GHz (Max. 4.4GHz) 6 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM4 İşlemci 5.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 5149.00 Amd Ryzen 5 5500Gt 4.4Ghz 16Mb 65W Am4 FanlıSatıcı: Arslan Bilgisayar
5.161,78 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5171.78 AMD RYZEN 5 5500GT 3.6 GHz 19MB 65W AM4Satıcı: Magic Teknoloji
5.280,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 5280.00 AMD RYZEN 5 5500GT 3.6 GHz 19MB 65W AM4Satıcı: incehesap
5.372,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 5372.88 Amd Ryzen 5 5500gt 3.6ghz (MAX. 4.4GHZ) 6 Çekirdek 16mb Önbellek Soket Am4 IşlemciSatıcı: magicteknoloji
5.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
8 5499.99 AMD Ryzen 5 5500Gt 3.6 GHz 6 Çekirdek 16 MB Önbellek Soket AM4 İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
5.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 5499.99 AMD Ryzen 5 5500GT 4.4GHz 16MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
5.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 5499.99 AMD RYZEN 5 5500GT 3.6 GHz 19MB 65W AM4Satıcı: İntekzo
5.506,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 5506.93 Amd Ryzen 5 5500Gt 3.6 Ghz 19Mb 65W Am4 5.669,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
12 5669.63 AMD Ryzen 5 5500GT 4.4GHz 16MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
5.728,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 5728.00 AMD Ryzen 5 5500GT 3,6 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: bizdeherseyvar
6.205,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
14 6205.38 Amd Ryzen 5 5500gt 3.6 Ghz 19mb 65w Am4Satıcı: MB TEKNOLOJİ
6.311,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
15 6311.84