Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
R5-5600 / 4.4 GHz
6.049,00 TL
R5-5600X / 4.6 GHz
7.053,33 TL
R5-5600GT / 4.6 GHz
8.740,00 TL
R5-5600G / 4.4 GHz
11.280,00 TL
R5-5600GE / 4.4 GHz
Fiyat bulunamadı
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS
TEKNİK BİLGİLER