Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Vizyon Bilgisayar
5.581,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 5581.82 Intel Core i3-13100 3.40GHz 4 Çekirdek 12MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 5.610,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 5610.73 Intel S1700 Core i3 13100 Tepsi GEN13Satıcı: Hema Bilişim
5.643,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 5643.99 Intel Core i3-13100 3.4 GHz LGA1700 12 MB Cache 60 W İşlemciSatıcı: incehesap
5.931,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 5931.94 Intel Raptor Lake i3 13100 1700Pin Fanlı (Box)Satıcı: KUANTUM
5.953,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 5953.14 Intel Core I3-13100 3.40ghz 12mb 1700p 13. NesılSatıcı: incehesap
6.065,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 6065.65 Intel Raptor Lake İ3-13100 1700Pin 3.4Ghz 12Mb Cache Islemci 6.068,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 6068.77 Intel Core İ3 13100 13. Nesil 3.4Ghz 12Mb Onbellek Soket 1700 10Nm Islemci 6.260,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 6260.64 Intel Core i3-13100 3.4 Ghz 12Mb Box 1700P FanlıSatıcı: Arslan Bilgisayar
6.256,37 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 6266.37 Intel Core i3-13100 3.4 GHz LGA1700 12 MB Cache 60 W İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
6.373,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
10 6373.09 Intel Core i3 13100 3,4 GHz 12 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: İnce hesap | 1 yorum
6.375,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 6375.83 Intel Raptor Lake i3 13100 1700Pin Fanlı (Box)Satıcı: Kuantum Sanal
6.456,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
12 6456.14 Intel Core i3-13100 3.4 GHz LGA1700 12 MB Cache 60 W İşlemciSatıcı: Netsiparis
6.487,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
13 6487.70 Intel Core i3 13100 3,4 GHz 12 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: İntekzo
6.920,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
14 6920.31 Intel Raptor Lake i3 13100 1700Pin Fanlı (Box)Satıcı: onlinealisverisyap
7.089,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 7089.75 Intel I3-13100 3.4 Ghz 4.5 Ghz 12mb Lga1700pSatıcı: onlinealisverisyap
7.857,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 7857.30