- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bİcom | 18 yorum
3.385,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 sn önceki fiyat
1 3385.55 Intel Core I3-13100f 3.40ghz (turbo 4.50ghz) 12mb Cache Lga1700 13.nesil Işlemci-TraySatıcı: TNT Teknoloji
3.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 3500.00 Intel Core i3 13100F 3.40 Ghz 4 Çekirdek 12MB 1700p 10nm İşlemci 3.588,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 3598 Intel Core i3 13100F 3,4 GHz 12 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Cansın Market | 57 yorum
3.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 3640.00 Intel Core I3 13100f 3.4ghz 1700pın 12mb Box (60W) Vga Yok!!!Satıcı: NextGo
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
5 3899.00 Intel Core i3-13100F 3.4 GHz LGA1700 12 MB Cache 58 W İşlemciSatıcı: magic
3.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 3899.99 Intel Core i3-13100F 3.4 GHz LGA1700 12 MB Cache 58 W İşlemciSatıcı: teknostok
3.979,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 3979.70 Intel Raptor Lake I3-13100F 3.40Ghz 12Mb 1700P Box IslemcıSatıcı: PTD Bilişim
3.996,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
8 3996.93 Intel® Core™ 13. nesil i3-13100F masaüstü işlemci (4 çekirdekli (4 P-Core), 12 MB önbellek, 4,5 GHz, LGA1700)Satıcı: Hema Bilişim
4.035,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 4035.52 Intel Core i3-13100F 4.5GHz 12MB Önbellek 4 Çekirdek 1700 İşlemci (BX8071513100F) 4.257,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 4257.50 INTEL CORE i3-13100F 3.40GHz 12MB 1700p 13. NESILSatıcı: İntekzo
4.310,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
11 4310.72 INTEL i3 13100F İŞLEMCİ BOX FANLISatıcı: Magic Teknoloji
4.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
12 4320.00 Intel Core i3-13100F 3.40GHz (Max 4.5GHz) 4 Çekirdek 12MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 4.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 4399.00 Intel Core i3 13100F 3.40GHz 4 Çekirdek 12MB Önbellek LGA1700 Soket 10nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
4.449,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
14 4449.99 Intel Core i3 13100F 3.40GHz 4 Çekirdek 12MB Önbellek LGA1700 Soket 10nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
4.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
15 4452.00 Intel Core i3-13100F 12 MB 3.40 GHz 4 Çekirdek Önbellek İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
4.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 4499.99 Intel Core i3 13100F 3,4 GHz 12 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: İntekzo
4.585,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
17 4585.87 INTEL i3 13100F İŞLEMCİ BOX FANLISatıcı: pazarola
4.748,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
18 4748.15 Intel Core i3-13100F 3.40GHz 4 Çekirdek 12MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 4.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 4949.00 Intel Core i3 13100F 3.40GHz 4 Çekirdek 12MB Önbellek LGA1700 Soket 10nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: SMALLMAN
5.001,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
20 5001.00 Intel Core i3 13100F 3.40GHz 4 Çekirdek 12MB Önbellek LGA1700 Soket 10nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
5.104,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
21 5104.46 Intel Core i3 13100F 3.40GHz 4 Çekirdek 12MB Önbellek LGA1700 Soket 10nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: TEKNOMEDA
5.681,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
22 5681.34 Intel Core İ3 13100F 3.40Ghz 4 Çekirdek 12Mb Önbellek Lga1700 Soket 10Nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: pazareyle
5.805,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
23 5805.67