Çekirdek:
4
İş Parçacığı:
8
Temel Frekans:
3.5 GHz
Artırılmış Frekans:
4.7 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
320 KB
Önbellek L2:
5 MB
Önbellek L3:

Intel Core i3-14100 Fiyatları

Intel Core i3-14100 4.7 GHz LGA1700 12 MB Cache 60 W İşlemci Tray

Satıcı: ModTekBilgisayar

7.543,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 7543.08
Intel Core i3-14100 4.7 GHz LGA1700 12 MB Cache 60 W İşlemci Tray

Satıcı: magic

8.079,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 8079.99
INTEL Core i3 14100 4.7GHz 12MB 1700_TRAY Kutusuz, Fansız

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

8.099,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 8099.99
Intel Core İ3-14100 3.50GHZ 12MB 1700P Tray

Satıcı: KarmaTedarik

8.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 8100.00
INTEL Core i3 14100 4.7GHz 12MB 1700_TRAY Kutusuz, Fansız

Satıcı: Magic Teknoloji

8.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 8100.00
Intel Core Cı3 14100 3.5ghz 12MB 1700P Fanlı (Box)

Satıcı: Zorexpress

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 8500.00
Intel Core i3-14100 4C 3.5GHz 12MB 1700P Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Magic Teknoloji

8.749,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

7 8759.99
INTEL CORE i3 14100 17MB 4çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 58w Kutusuz+Fansız 9.120,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 9130.63
Intel Core İ3 14100 17Mb 4Çekirdekli O/B Uhd Vga 1700P 58W Kutusuz+Fansız

Satıcı: ZmTeknoloji

9.303,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 9303.80
Intel Core İ3 14100 17Mb 4Çekirdekli O/B Uhd Vga 1700P 58W Kutusuz+Fansız

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

10.065,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 10065.40
INTEL CORE i3 14100 4 CORE 4.7 GHZ 12MB 1700P 60W TRAY (KUTUSUZ) (FANSIZ) (14. Nesil) (VGA)

Satıcı: MAESKO

10.246,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 10246.41
Intel Core İ3 14100 4 Core 4.7 Ghz 12Mb 1700P 60W Tray (Kutusuz) (Fansız) (14. Nesil) (Vga)

Satıcı: MAESKO

10.269,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 10269.90

Intel Core i3-14100 Fiyat Geçmişi

Intel Core i3-14100 Ürün Ailesi

Intel Core i3-14100 Temel Özellikleri

4
8
3.5 GHz
4.7 GHz
320 KB
5 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

Intel Core i3-14100 Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 4
• Performans Çekirdeği 4
• İş Parçacığı 8
• Temel Frekans 3.5 GHz
• Artırılmış Frekans 4.7 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Yok
• Çarpan Kilidi Kapalı (Kilitli)
• Önbellek L1 320 KB
• Önbellek L2 5 MB
• Önbellek L3 12 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 60 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 4800 MHz
• 2.Bellek Türü DDR4
• 2.Bellek Hızı 3200 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Yok
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 20

Intel Core i3-14100 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.