Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hobbyturkey
3.917,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 3917.55 Intel Core i3-14100F 3.5 GHz LGA1700 12 MB Cache 58 W İşlemciSatıcı: hobbyturkey
4.219,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 4219.04 Intel Core i3-14100F 3.5 GHz LGA1700 12 MB Cache 58 W İşlemciSatıcı: magic | 1 yorum
4.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 4299.99 Intel Core i3-14100F 3.50GHz (Max 4.7GHz) 4 Çekirdek 12MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 4499.00 Intel Core i3 14100F 3,5 GHz 12 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Hepsiburada | 1 yorum
4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 4699.00 Intel Raptor Lake Core I3 14100F 3.5Ghz 1700P 12Mb Box No Vga ( FANLI ) 4.681,21 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 4691.21 INTEL Core i3 14100F 3.4GHz Boxed_BX8071614100FSatıcı: Magic Teknoloji
4.752,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 4752.00 Intel® Core™ i3 masaüstü işlemci 14100F 4 çekirdek (4 P çekirdek ve 0 E-cores) 4,7 GHz'e kadarSatıcı: onlinealisverisyap
4.755,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 4755.31 Intel Core i3-14100F Masaüstü İşlemci 4 çekirdekli (4 P çekirdeği + 0 E-çekirdek) 4,7 GHz'e kadarSatıcı: netsiparis
4.777,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 4777.30 INTEL Core i3 14100F 3.4GHz Boxed_BX8071614100FSatıcı: GarajOnline
4.782,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 4782.31 Intel Core i3 14100F 3.50 Ghz 4 Çekirdek 12MB 1700p 10nm İşlemci 4.719,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
11 4729 Intel Core i3-14100F 3.5 Ghz Turbo 4.7GHz 12MB Önbellek 4 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
4.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
12 4799.99 Intel Core i3-14100F 3.50GHz (Max 4.7GHz) 4 Çekirdek 12MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemciSatıcı: incehesap
4.863,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
13 4863.78 Intel Core i3-14100F 3.50GHz 4 Çekirdek 12MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 4.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 4899.00 Intel Core İ3-14100F Bx8071514100f (3.5Ghz - 4.7Ghz) 12Mb Lga1700p 65W Kutulu IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
4.936,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
15 4936.54 Intel Core i3 14100F 3,5 GHz 12 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
4.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
16 4999.99 Intel Raptor Lake Refresh I3 14100f 1700pin (BOX)Satıcı: magicteknoloji
4.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
17 4999.99 Intel Raptor Lake Refresh İ3 14100F 1700Pin (Box)Satıcı: Dfsbilgisayar
5.064,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
18 5064.09 Intel Core i3-14100F 3.5 Ghz Turbo 4.7GHz 12MB Önbellek 4 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
5.358,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
19 5358.83 Intel Core İ3-14100F 3.50GHz 12MB LGA1700P İşlemci 5.442,88 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 5452.88 Intel Core i3-14100F 3.5 Ghz Turbo 4.7GHz 12MB Önbellek 4 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: Game Store
5.711,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
21 5711.23