- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 10 yorum
5.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 5099.99 Intel Core i5 12400 2,5 GHz 18 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
5.239,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 5239.99 Intel Core i5 12400 2,5 GHz 18 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Karinabilişim | 3 yorum
5.249,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 5259 Intel Core i5-12400 2.5 GHz LGA1700 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: sezginbilisim | 10 yorum
5.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 5359.00 Intel Cpu- Core I5 12400 4.40 Ghz 6 Çekirdek 18mb 1700p 10nm Fansız Kutusz Tray IşlemciSatıcı: magicteknoloji
5.459,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 5459.99 INTEL Core i5 12400 2.5GHz 18MB 1700_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: Magic Teknoloji
5.472,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5472.00 Intel Alderlake I5-12400 2.5ghz 1700p Tray FansızSatıcı: ekstraucuz | 1 yorum
5.528,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
7 5528.00 Core İ5 12400 Tray 2.5 Ghz 4.4 Ghz 18Mb Lga1700P Fansız Kutusuz 12.Nesil İşlemciSatıcı: XIine
5.540,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 5540.00 Intel Core i5 12400 2.5 GHz 18 MB 6 Çekirdek Lga1700 Tray Kutusuz İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
5.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 5699.99 Intel Core i5-12400 2.5 GHz LGA1700 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: BilgiRize | 10 yorum
5.799,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 5799.07 INTEL Core i5 12400 2.5GHz 18MB 1700_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: DFSBilgisayar
5.834,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 5834.88 Intel CPU/Core i5-12400 4.40GHZ LGA1700 TepsiSatıcı: onlinealisverisyap
5.891,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
12 5891.34 INTEL CORE i5 12400 18MB 6 Çekirdekli O/B UHD VGA 1700p Kutusuz+Fansız 5.862,85 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 5872.85 Intel Core i5-12400 2.50GHz 6 Çekirdek 18MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 5.922,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 5922.44 Core İ5 12400 Tray 2.5 Ghz 4.4 Ghz 18Mb Lga1700P Fansız Kutusuz 12.Nesil İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
5.963,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 5963.45 Intel Core i5 12400 4.40 Ghz 6 Çekirdek 18MB 1700p 10nm İşlemci 5.981,00 TL + 50,00 TL Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
16 5991 INTEL CORE İ5-12400 2.5 GHz 18MB 1700p 12.Nesil Tray 6.019,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 6029 Intel Core I5-12400 2.5 Ghz 18Mb 1700P 12.Nesil TraySatıcı: vebingo
6.102,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 6102.93 INTEL CORE İ5-12400 2.5 GHz 18MB 1700p 12.Nesil TraySatıcı: vebingo
6.299,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 6299.90 Intel Cm8071504555317 Coret İ5-12400 2.50-4.40Ghz 18Mb Uhd730 128Gb-Ddr4/Ddr5 600/700 Serisi Chipset Lga1700pin TraySatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
6.320,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 6320.12 Intel Core i5-12400 12. nesil masaüstü işlemci (temel zaman: 2.5GHz, 6 çekirdekli, LGA1700, RAM DDR4 ve DDR5 128 GB'a kadar) BX8071512400 gümüşSatıcı: onlinealisverisyap
6.346,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
21 6346.91 Intel Core i5-12400 2.50GHz 6 Çekirdek 18MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 6.351,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
22 6351.03 Intel Core i5-12400 2.5 GHz Lga1700 18 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
6.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 6499.99 Intel Core i5 12400 Soket 1700 18M Cache 4.40 GHz Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
6.749,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
24 6749.99 INTEL i5-12400 6 Core, 2.5Ghz, 18Mb, 65W, LGA1700, 12.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
7.175,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 7175.03 Intel Core i5 12400 Soket 1700 18M Cache 4.40 GHz Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: SMALLMAN
7.427,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
26 7427.82 Intel Core i5 12400 Soket 1700 18M Cache 4.40 GHz Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
7.532,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
27 7532.00 Intel Core i5 12400 Soket 1700 18M Cache 4.40 GHz Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
7.926,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
28 7926.41 Intel Core İ5 12400 Soket 1700 18M Cache 4.40 Ghz Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: pazareyle
8.458,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
29 8458.73 INTEL Core i5 12400 6 CORE 2.50 GHz 18MB 1700P BOX FAN VAR(12.Nesil)Satıcı: SNDavm
8.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
30 8890.00 Intel Core i5-12400 4.40GHz 18MB Önbellek 12 Çekirdek 1700 İşlemci 10.032,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
31 10032.97