- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
4.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 4219.00 Intel Core i5-12400F 2.5 GHz LGA1700 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Teknobiyotik
4.250,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 4250.05 Intel Core i5-12400F 2.5 GHz LGA1700 18 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: Ferih | 60 yorum
4.250,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 4250.30 Intel Core i5-12400F 2.5 Ghz LGA 1700 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: magic | 10 yorum
4.254,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 4254.73 Intel Core i5-12400F 2.50GHz (Max 4.4GHz) 6 Çekirdek 18MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 4299.00 Intel Core i5 12400F 2,5 GHz 18 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: SUFLYDEPO | 715 yorum
4.311,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 4311.02 Intel Core I5 12400f 4.40ghz 18mb Önbellek 6 Çekirdek Soket 1700 10nm IşlemciSatıcı: LENS STORE
4.470,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
7 4470.00 Intel Core i5-12400F 2.5 GHz LGA1700 18 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: Ferih
4.474,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 4474.00 Intel Core i5 12400F 4.40 Ghz 6 Çekirdek 18MB 1700p 10nm İşlemci 4.485,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
9 4495 Intel Core i5 12400F 2,5 GHz 18 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Teknobiyotik | 11 yorum
4.575,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 4575.62 Intel Core i5-12400F 2.50GHz (Max 4.4GHz) 6 Çekirdek 18MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemciSatıcı: incehesap
4.647,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
11 4647.57 INTEL CORE İ5-12400F 2.5GHZ 18MB 1700P 12.NESİL TRAYSatıcı: Magic Teknoloji
4.649,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
12 4649.99 Intel Core i5-12400F 2.50GHz 6 Çekirdek 18MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 4699.00 chunx CPU Intel Core I5-12400F I5 12400F 2.5 GHz 6-Çekirdekli 12-Dişli CPU İşlemci 10NM L3=18M 65W LGA 1700 Soğutma İşlemcisi YokSatıcı: Hema Bilişim
4.706,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
14 4706.75 Intel Core İ5-12400F 2.5 Ghz Lga 1700 18 Mb Cache 65 W Islemci TraySatıcı: Dfsbilgisayar
4.742,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
15 4742.50 INTEL CORE i5 12400F 18MB 6çekirdekli VGA YOK 1700p 65w Kutusuz+Fansız 4.722,77 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 4732.77 Intel Core i5-12400F 12. nesil masaüstü işlemci (temel hız: 2.5GHz, 6 çekirdekli, LGA1700, RAM DDR4 ve DDR5 128GB'a kadar), BX8071512400FSatıcı: incehesap
4.905,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
17 4905.01 Intel Alder Lake I5-12400F 2.50Ghz 18Mb 1700P Tray IslemcıSatıcı: PTD Bilişim
4.933,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
18 4933.24 INTEL CORE i5 12400F 18MB 6çekirdekli VGA YOK 1700p 65w Kutulu+FanlıSatıcı: Arslan Bilgisayar
5.139,54 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 5149.54 Intel Core i5 12400F 2.5 GHz 4.4 GHz 18MB LGA1700P VGAsız Fanlı Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: DGBilgisayar
5.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
20 5250.00 Intel Core i5 12400F 2.5 GHz 4.4 GHz 18MB LGA1700P VGAsız Fanlı Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
5.329,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
21 5329.99 INTEL i5-12400F 6 Core, 2.5Ghz, 18Mb, 65W, LGA1700, 12.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
5.609,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
22 5609.60 Intel Core i5 12400F 2.5 GHz 4.4 GHz 18MB LGA1700P VGAsız Fanlı Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: SMALLMAN
5.620,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
23 5620.87 Intel Core i5 12400F 2.5 GHz 4.4 GHz 18MB LGA1700P VGAsız Fanlı Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
5.724,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
24 5724.92 Intel Core i5 12400F 2.5 GHz 4.4 GHz 18MB LGA1700P VGAsız Fanlı Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: TEKNOMEDA
6.517,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
25 6517.69 Intel Core i5 12400F 2.5 GHz 4.4 GHz 18MB LGA1700P VGAsız Fanlı Box Kutulu 12.Nesil İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
6.584,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
26 6584.75 Intel Alder Lake Core İ5 12400F 2.5Ghz 1700P 18Mb (65W) Novga Box Kutulu 12. Nesil İşlemciSatıcı: pazareyle
6.834,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
27 6834.86