- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 4 yorum
6.977,39 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
1 6987.39 Intel İ5-13400 2.5 Ghz 4.6 Ghz 20Mb Lga1700p Tray 7.443,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 7443.07 Intel S1700 Core i5 13400 Tray GEN13Satıcı: Garaj Online
7.608,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 7608.04 Intel Core i5-13400 2.5 GHz LGA1700 20 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: GarajOnline
7.660,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 7660.89 Intel Core i5-13400 2.5 GHz LGA1700 20 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: magic
7.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 7699.99 Intel Core i5 13400 2,5 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
7.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 7799.99 Intel i5-13400 2.5 GHz 4.6 GHz 20MB LGA1700P TraySatıcı: Garaj Online Elektronik
8.091,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
7 8091.90 INTEL Core i5 13400 2.5GHz_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: Magic Teknoloji
8.160,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 8160.00 Intel Core i5-13400 2.5 GHz LGA1700 20 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: sezginbilisim
8.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 8199.00 Intel Core i5-13500 2.5 GHz LGA1700 24 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: penguenbilgisayar
8.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 8200.00 Intel Core i5 13400 2,5 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: SEZGİNBİLGİSAYAR | 17 yorum
8.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
11 8439.00 Intel Core i5-13400 2.5 GHz 10 Çekirdek Tray Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
8.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 8499.99 INTEL Core i5 13400 2.5GHz_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
8.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
13 8499.99 Intel Core i5-13400 2.50GHz 10 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 8.727,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 8727.80 Intel Core i5 13400 2.50 Ghz 10 Çekirdek 20MB 1700p 10nm İşlemci 9.102,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 9112 Intel İ5-13400 2.5 Ghz 4.6 Ghz 20Mb Lga1700p BoxSatıcı: 2tbilgisayar
9.164,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
16 9164.68 INTEL i5-13400 10 Core, 2.50Ghz, 20Mb, 65W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
9.747,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
17 9747.22 INTEL i5-13400 10 Core, 2.50Ghz, 20Mb, 65W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: corebilgisayar
9.753,83 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 9763.83 Intel Core I5-13400 3.30ghz (turbo 4.40ghz) 20mb Cache Lga1700 13.nesil IşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.075,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
19 10075.12 Intel Core I5-13400 3.30ghz (turbo 4.40ghz) 20mb Cache Lga1700 13.nesil IşlemciSatıcı: SMALLMAN
10.157,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
20 10157.41 Intel Core i5-13400 3.3Ghz 20MB 1700P İşlemci 10.186,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 10196 Intel Core İ5 13400 3.30Ghz (Turbo 4.40Ghz) 20Mb Cache Lga1700 13.Nesil Box Kutulu İşlemciSatıcı: pazareyle
11.494,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
22 11494.68 Intel Core I5-13400 3.30ghz (turbo 4.40ghz) 20mb Cache Lga1700 13.nesil IşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
11.806,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
23 11806.44