- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknopatya | 6 yorum
6.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 6539.00 Intel Core i5-13400F 2.5 GHz LGA1700 20 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: exbilisim | 37 yorum
6.734,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 6734.05 Intel Core i5-13400F 2.5 GHz LGA1700 20 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: magic | 6 yorum
6.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 6799.99 Intel Core i5 13400F 3.30 Ghz 10 Çekirdek 30MB 1700p 10nm İşlemci 6.778,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 6788 Intel Core I5-13400f 2.50ghz 20mb 1700p 13.nesilSatıcı: Trendyol | 12 yorum
6.879,34 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 6889.34 Intel İ5-13400F On Cekirdek 2.50 Ghz Kutulu IslemciSatıcı: TİCARY
6.939,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
6 6939.00 Intel İ5-13400F 2.5 Ghz 4.6 Ghz 20Mb Lga1700p Tray 6.953,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
7 6953.12 Intel i5-13400F 2.5 GHz 4.6 GHz 20MB LGA1700P TraySatıcı: QUEENPC
6.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
8 6969.00 Intel Core i5-13400F 2.50GHz (Max. 4.60GHz) 10 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 7.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 7099.00 Intel Core i5-13400F 2.5GHz (Turbo 4.48GHz) 20MB Cache LGA1700 13.Nesil İşlemci - TraySatıcı: Hema Bilişim
7.148,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
10 7148.75 Intel Core i5-13400F 2.5 GHz (4.6GHz Max) 20MB LGA1700P 65W Tray İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
7.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
11 7200.00 Intel Core i5 13400F 2,5 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 245 yorum
7.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
12 7249.00 Intel Core i5-13400F İşlemci 20 MB Akıllı Önbellek KutusuSatıcı: Hema Bilişim
7.387,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
13 7387.40 Intel Core i5-13400F 20 MB 2.5 GHz 10 Çekirdek Cache İşlemciSatıcı: Suflydepo
7.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 7399.00 INTEL Core i5-13400F 2.5 GHz LGA1700 20 MB Cache 65 W BOX İşlemciSatıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
7.487,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
15 7487.05 INTEL Core i5 13400F 2.5GHz_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
7.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 7499.99 Intel 13.Nesıl İ5 13400F 4.60 Ghz İşlemci Box Fanlı (VGA YOK)Satıcı: Arslan Bilgisayar
7.537,37 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 7547.37 Intel Core i5 13400F 2,5 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: SUFLYDEPO
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
18 7599.00 Intel Core i5-13400F 2.50GHz 10 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 7599.00 Intel Core i5-13400F Tray 2.5 GHz 20 MB 10 Çekirdek Kutusuz Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
7.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 7999.99 INTEL i5-13400F 10 Core, 2.50Ghz, 20Mb, 65W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
8.032,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
21 8032.43 INTEL i5-13400F 10 Core, 2.50Ghz, 20Mb, 65W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: corebilgisayar
8.079,93 TL + Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
22 8089.93 Intel Core i5 13400F 2.5GHz (Turbo 4.48GHz) 20MB Cache LGA1700 13.Nesil Box Kutulu İşlemciSatıcı: Lowell Teknoloji
8.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 8349.00 Intel Core i5 13400F 2.5GHz (Turbo 4.48GHz) 20MB Cache LGA1700 13.Nesil Box Kutulu İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.473,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
24 8473.17 Intel Core i5 13400F 2.5GHz (Turbo 4.48GHz) 20MB Cache LGA1700 13.Nesil Box Kutulu İşlemciSatıcı: SMALLMAN
8.698,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 8698.57 Intel Core i5-13400F 4.6GHz 20MB Önbellek 10 Çekirdek 1700 İşlemci (BX8071513400F) 9.539,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
26 9539.96 Intel Core i5 13400F 2.5GHz (Turbo 4.48GHz) 20MB Cache LGA1700 13.Nesil Box Kutulu İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
9.780,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
27 9780.71 Intel Core İ5 13400F 2.5Ghz (Turbo 4.48Ghz) 20Mb Cache Lga1700 13.Nesil Box Kutulu İşlemciSatıcı: pazareyle
9.909,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
28 9909.51 Intel Core i5 13400F 2.5GHz (Turbo 4.48GHz) 20MB Cache LGA1700 13.Nesil Box Kutulu İşlemciSatıcı: TEKNOMEDA
10.056,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
29 10056.64