Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
8.849,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 8849.99 Intel Core i5-14400 2.5 GHz LGA1700 Cache 20 MB İşlemciSatıcı: teknostok
8.864,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 8864.46 Intel Core i5-14400 2.5 GHz LGA1700 Cache 20 MB İşlemciSatıcı: GarajOnline
9.176,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 9176.24 Intel İ5 14400 4.70 Ghz İşlemci Box FanlıSatıcı: Hema Bilişim
9.275,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 9275.63 Intel Core İ5-14400 Bx8071514400 (2.5Ghz - 4.7Ghz) 20Mb Lga1700p 65W Kutulu IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
9.325,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
5 9325.96 INTEL Core i5 14400 2.5GHz Boxed_BX8071714400Satıcı: Magic Teknoloji
9.408,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 9408.00 INTEL Core i5 14400 2.5GHz Boxed_BX8071714400Satıcı: GarajOnline
9.422,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 9422.83 Intel Core i5 14400 4.70 Ghz 10 Çekirdek 20MB 1700p 10nm İşlemci 9.421,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 9431 Intel Raptor Lake I5-14400 2.50Ghz 20Mb 1700P Box IslemcıSatıcı: PTD Bilişim
9.451,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
9 9451.06 Intel Core i5 14400 2,5 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
9.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 9499.00 Intel İ5 14400 4.70 Ghz İşlemci Box FanlıSatıcı: Arslan Bilgisayar
9.501,70 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 9511.7 Intel Core i5-14400 2.5GHz 10 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 9.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 9599.00 Intel (14.NESİL) Raptor Lake I5-14400 1.8ghz ~ 4.7ghz 20mb 1700p I?şlemci Box (FANLI)Satıcı: magicteknoloji
9.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 9999.99 Intel Core i5-14400 2.5 GHz 10 Çekirdek İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
9.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 9999.99 INTEL Core i5 14400 2.5GHz Boxed_BX8071714400Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
9.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
15 9999.99 Intel BX8071514400 2.50GHz ci5-14400 CPUSatıcı: yeniyeni
10.261,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 10261.90 INTEL Core i5 14400 2.5GHz Boxed_BX8071714400Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.428,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
17 10428.43 Intel Core i5 14400 2,5 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Kuantum
11.538,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
18 11538.94