- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 3 yorum
7.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 7799.99 Intel Core i5-14400F 2.5 GHz LGA1700 20 GB Cache 65 W İşlemciSatıcı: teknostok | 3 yorum
7.809,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 7809.26 Intel Core i5-14400F 2.50GHz (Max. 4.70GHz) 10 Çekirdek 20MB L2 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 7.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 7899.00 Intel Core i5 14400F 4.70 Ghz 10 Çekirdek 20MB 1700p 10nm İşlemci 7.875,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 7885 Intel Core i5-14400F 2.5 GHz LGA1700 20 GB Cache 65 W İşlemciSatıcı: sezginbilisim | 3 yorum
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 7999.00 Intel Core i5 14400F 2.5 GHz 10 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: Suflydepo
8.045,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8045.00 Intel® Core™ i5-14400F, masaüstü bilgisayar işlemcisi, 10 çekirdek (6 P çekirdekli + 4 E-çekirdek) 4,7 GHz'e kadarSatıcı: Hema Bilişim
8.294,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
7 8294.96 Intel Core İ5-14400F (2.5Ghz - 4.7Ghz) 20Mb Lga1700p 65W Kutulu Islemci 8.366,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 8366.48 INTEL CORE i5 14400F 29.5MB 10çekirdekli VGA YOK 1700p 65w Kutulu+Fanlı 8.346,60 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 8356.6 INTEL Core i5 14400F 2.5GHz Boxed_BX8071814400FSatıcı: Magic Teknoloji
8.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
10 8400.00 Intel Raptor Lake I5-14400F 2.50Ghz 20Mb 1700P Box Islemcı (Novga) 8.451,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
11 8451.83 INTEL Core i5 14400F 2.5GHz Boxed_BX8071814400FSatıcı: GarajOnline
8.453,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
12 8453.48 Intel Core I5-14400f 2.50ghz 10 Çekirdek 20mb L2 Önbellek Soket 1700 IşlemciSatıcı: QUEENPC
8.484,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 8484.00 Intel Core i5 14400F 2,5 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: DELTA BİLİŞİM VE OTOMASYON
8.741,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
14 8741.88 Intel (14.NESİL) Raptor Lake I5-14400f 1.8ghz ~ 4.7ghz 20mb 1700p I?şlemci Box (FANLI)Satıcı: magicteknoloji
8.749,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 8749.99 Intel Core i5-14400F 1.8Ghz Turbo 4.7GHz 20MB Önbellek 10 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
8.749,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 8749.99 Intel Core i5-14400F 2.50GHz 10 Çekirdek 20MB L2 Önbellek Soket 1700 İşlemci 8.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 8799.00 Intel Core i5-14400F 1.8Ghz Turbo 4.7GHz 20MB Önbellek 10 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
9.072,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 9072.00 Intel Core i5-14400F 4.7GHz 20MB Önbellek 10 Çekirdek 1700 İşlemci 9.252,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 9252.97 Intel Core i5-14400F 2.50GHz 20MB 1700P İşlemciSatıcı: KUANTUM SANAL
9.339,14 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
20 9349.14 Intel Core i5-14400F 1.8Ghz Turbo 4.7GHz 20MB Önbellek 10 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: Lowell Teknoloji
9.419,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 9419.00 Intel Core i5-14400F 1.8Ghz Turbo 4.7GHz 20MB Önbellek 10 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: Game Store
9.914,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 9914.86 Intel Core i5 14400F 2,5 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Kuantum
10.157,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
23 10157.14