- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol
11.604,89 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 11614.89 Intel Core i5-14600K 3.5 GHz LGA1700 24 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: magic | 2 yorum
11.949,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 11949.99 Intel Core i5-14600K 3.50GHz 14 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 11999.00 Intel Core i5 14600K 3.50 Ghz 14 Çekirdek 24MB 1700p 10nm İşlemci 12.162,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 12172 Intel Core i5 14600K 2,6 GHz 24 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 2 yorum
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 12499.00 Intel® Core™ i5-14600K Masaüstü İşlemci 14 Çekirdekli (6 P Çekirdekli + 8 E-çekirdek) 5.3 GHzSatıcı: incehesap
12.525,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 12525.05 Intel Core i5-14600K 3.5 GHz LGA1700 24 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: GarajOnline | 1 yorum
12.780,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
7 12780.76 Intel Core i5-14600K 3.5 GHz LGA1700 24 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: incehesap
12.813,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 12813.66 INTEL Core i5 14600K 3.5GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514600KSatıcı: Magic Teknoloji
12.960,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 12960.00 Intel Core I5-14600k 3.50ghz 14 Çekirdek 20mb L3 Önbellek Soket 1700 IşlemciSatıcı: incehesap
12.971,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 12971.89 INTEL Core i5 14600K 3.5GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514600KSatıcı: GarajOnline
13.006,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 13006.82 Intel Raptor Lake Core I5 14600K 3.5Ghz 1700P 24Mb Box (Fansız) (125W) Uhd770Satıcı: Arslan Bilgisayar
13.012,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
12 13022 Intel Core i5-14600K 3.5 GHz 1700 14 Çekirdek Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
13.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 13499.99 INTEL Core i5 14600K 3.5GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514600KSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
13.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 13499.99 Intel Core İ5-14600K Bx8071514600k 3.5 Ghz 5.3 Ghz 24Mb Lga1700p 181WSatıcı: Garaj Onlıne
13.694,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
15 13694.96 Intel Raptor Lake Refresh İ5 14600K 1700Pin BoxSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
13.956,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
16 13956.14 INTEL i5-14600K 14 Core, 3.50Ghz, 24Mb, 181W, LGA1700, 14.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
14.124,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
17 14124.44 Intel Core İ5-14600K 3.5Ghz 24MB 1700P İşlemci 14.124,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
18 14134 INTEL Core i5 14600K 3.5GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514600KSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
14.218,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 14218.60 Intel Core i5 14600K 2,6 GHz 24 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: verofis
14.659,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
20 14659.57 INTEL Core i5 14600K 3.5GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514600KSatıcı: onlinealisverisyap
16.624,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
21 16624.94