5.0 (1 oy) / 2 yorum
Çekirdek:
14
İş Parçacığı:
20
Temel Frekans:
3.5 GHz
Artırılmış Frekans:
5.3 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
1.1 MB
Önbellek L2:
20 MB
Önbellek L3:

Intel Core i5-14600KF Fiyatları

Intel i5 14600KF 3.50GHz 24Mb 14 Çekirdek 1700P Box Fansız İşlemci

Satıcı: ATOM BİLİŞİM

9.921,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 9931
Intel Core i5 14600KF 2,6 GHz 24 MB Cache 1700 Pin İşlemci

Satıcı: atombilişim | 22 yorum

10.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 10439.10
Intel İ5 14600Kf 3.50Ghz 24Mb 14 Çekirdek 1700P Box Fansız İşlemci

Satıcı: Atom Bilişim

10.786,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 10786.20
Intel i5- (2.6GHz - 5.3GHz) 24MB LGA1700P 125W Kutulu İşlemci

Satıcı: Atom Bilişim

11.536,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 11536.00
Intel Core i5 14600KF 3,5GHz 24 MB Cache 1700 Pin İşlemci

Satıcı: İstech İletişim | 16 yorum

11.749,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 11749.06
Intel Core i5-14600KF 3.5 GHz LGA1700 24 MB Cache 125 W Box İşlemci

Satıcı: Ceptech

11.829,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 11829.09
INTEL Core i5 14600KF 3.5GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514600KF

Satıcı: Ceptech

11.959,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 11959.08
INTEL Core i5 14600KF 3.5GHz 24MB 1700_TRAY Kutusuz, Fansız

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

12.099,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 12099.99
Intel Core i5 14600KF 3.50 Ghz 14 Çekirdek 24MB 1700p Tray ( Kutusuz/Fansız) İşlemci

Satıcı: Magic Teknoloji

12.249,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 12249.99
Intel Core i5-14600KF 3.5 GHz LGA1700 24 MB Cache 125 W İşlemci Tray

Satıcı: magic

12.349,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 12349.99
Intel Core İ5 14600Kf 3.50 Ghz 14 Çekirdek 24Mb 1700P Tray ( Kutusuz/Fansız) İşlemci

Satıcı: Dfsbilgisayar

12.420,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 12420.90
Intel i5-14600KF On Dört Çekirdek 3.5 Ghz Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: DFSBilgisayar

12.514,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 12514.02
Intel Core i5-14600KF 14C 3.5GHz 24MB 1700P Kutulu Fansız İşlemci

Satıcı: ISTECH

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 12999.00
Intel® Core™ i5-14600KF Masaüstü İşlemci 14 Çekirdekli (6 P Çekirdekli + 8 E-çekirdek) 5.3 GHz

Satıcı: incehesap

13.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 13759
Intel Core i5-14600KF 3.50GHz 14 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 13.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

15 13789.00
Intel Core i5-14600KF Tray 5.3GHz 14 Çekirdek 24MB Önbellek 1700 İşlemci 13.737,58 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 13747.58
Intel® Core™ i5-14600KF Masaüstü İşlemci 14 Çekirdekli (6 P Çekirdekli + 8 E-çekirdek) 5.3 GHz

Satıcı: netsiparis

14.286,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

17 14296.9
INTEL CORE i5 14600KF 44MB 8çekirdekli VGA YOK 1700p 125w Kutulu+Fansız

Satıcı: onlinealisverisyap

14.414,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 14424
Intel Core i5-14600KF 3.50GHz 14 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 15.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

19 15989.00

Intel Core i5-14600KF Fiyat Geçmişi

Intel Core i5-14600KF Ürün Ailesi

Intel Core i5-14600KF Temel Özellikleri

14
20
3.5 GHz
5.3 GHz
1.1 MB
20 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

Intel Core i5-14600KF Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 14
• Performans Çekirdeği 6
• Verimlilik Çekirdeği 8
• İş Parçacığı 20
• Temel Frekans 3.5 GHz
• Artırılmış Frekans 5.3 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Yok
• Çarpan Kilidi Açık (Kilitsiz)
• Önbellek L1 1.1 MB
• Önbellek L2 20 MB
• Önbellek L3 24 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 125 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Soket LGA1700
• Sıcaklık 100 °C
• Dahili Grafik İşlemci Yok
• Transistör Mesafesi 10 nm

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 5600 MHz
• 2.Bellek Türü DDR4
• 2.Bellek Hızı 3200 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Yok
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 20

Intel Core i5-14600KF Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Cihan Ç** Profil Resmi

5 yorum

Cihan Ç** Ddr4 sisteme takılabiliyormu acaba ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Keging M*** Profil Resmi

4 yorum

Keging M*** @Cihan Ç** takılır
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.