Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Intel Skylake Core İ7 6700T 3.4 Ghz 8Mb Lga 1151P Tray Cpu
Satıcı: BilgePazar
4.488,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 4488.60
İNTEL Skylake Core i7-6700T 2.80 GHz 3.60GHz 8MB LGA1151P CPU Tray Satıcı: Bilgepazar
4.856,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 4856.41
Intel Skylake Core I7-6700T 2.80 Ghz 3.60GHZ 8mb LGA1151P Cpu Tray
Satıcı: bilgepazar | 1 yorum
5.045,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 5045.75
Intel Skylake Core I7-6700T 2.80 Ghz 8mb Lga 1151P Tray Cpu
Satıcı: Core Bilgisayar
6.544,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 6544.34
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS
TEKNİK BİLGİLER