Çekirdek:
20
İş Parçacığı:
20
Temel Frekans:
1.8 GHz
Artırılmış Frekans:
5.3 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
2 MB
Önbellek L2:
36 MB
Önbellek L3:

Intel Core Ultra 7 265 Fiyatları

INTEL Core Ultra 7 265 1.8GHz 30MB Önbellek 20 Çekirdek 1851 3nm İşlemci

Satıcı: ramazanmutlu

20.229,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 20229.92
INTEL CORE ULTRA 7 265 20çekirdekli 36MB O/B VGA 1851p 65w Kutulu-Fanlı

Satıcı: onlinealisverisyap

20.574,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 20584
Intel Ultra 7 265 20Çekirdekli 36Mb O/B Vga 1851P 65W Kutulu+Fanlı

Satıcı: ramazanmutlu

20.796,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 20796.30
Intel Core Ultra 7 265 20Çekirdekli 36Mb O/B Vga 1851P 65W Kutulu-Fanlı

Satıcı: onlinealisverisyap

21.093,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 21093.90
INTEL Core Ultra 7 265 1.8GHz 30MB Önbellek 20 Çekirdek 1851 3nm İşlemci

Satıcı: onlinealisverisyap

21.178,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 21178.22
Intel® 265 Masaüstü PC için Core™ Ultra 7 işlemci, 5.3 GHz'e kadar 20 Çekirdekli (8 P-Cores + 12 E-Core)

Satıcı: onlinealisverisyap

21.688,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 21698.6
Intel Core Ultra 7 265 Soket 1851 5.30GHZ 30MB Önbellek 3nm Işlemci

Satıcı: onlinealisverisyap

23.329,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 23329.21
Intel Core Ultra 7 265 Soket 1851 5.30GHz 30MB Önbellek 3nm İşlemci 23.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 23539.00
Intel Core Ultra 7 265 Tray 20C 1.8Ghz 30Mb 2. Nesil 1851P Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

26.558,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 26558.04
Intel Core Ultra 7 265 Tray 20C 1.8Ghz 30Mb 2. Nesil 1851P Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Pazareyle

26.592,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 26592.36

Intel Core Ultra 7 265 Fiyat Geçmişi

Intel Core Ultra 7 265 Temel Özellikleri

20
1.8 GHz
5.3 GHz
2 MB
36 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
YZ Performansı:
13 TOPS
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

Intel Core Ultra 7 265 Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 20
• Performans Çekirdeği 8
• Verimlilik Çekirdeği 12
• İş Parçacığı 20
• Temel Frekans 1.8 GHz
• Artırılmış Frekans 5.3 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Var
• YZ Performansı 13 TOPS
• Çarpan Kilidi Açık (Kilitsiz)
• Önbellek L1 2 MB
• Önbellek L2 36 MB
• Önbellek L3 30 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Soket LGA1851
• Sıcaklık 105 °C
• Dahili Grafik İşlemci Var
• Transistör Mesafesi 3 nm

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 6400 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Var
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 24

Intel Core Ultra 7 265 İle En Çok Karşılaştırılan İşlemciler

Intel Core Ultra 7 265 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.