4.5 (1 oy) / 2 yorum
Çekirdek:
20
İş Parçacığı:
20
Temel Frekans:
3.3 GHz
Artırılmış Frekans:
5.5 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
2 MB
Önbellek L2:
36 MB
Önbellek L3:

Intel Core Ultra 7 265KF Fiyatları

Intel Core Ultra 7 265KF 3.3 GHz LGA1851 30 MB Cache 125 W Tray İşlemci

Satıcı: magic

14.787,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 14787.49
INTEL Core Ultra 7 265KF 3.9 GHz-5.5 GHZ 30MB TRAY

Satıcı: Magic Teknoloji

15.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 15000.00
INTEL Core Ultra 7 265KF TRAY 5.5GHz LGA1851 Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Magic Teknoloji

15.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 15409
Intel Core Ultra 7 265KF 3.3 GHz LGA1851 30 MB Cache 125 W Tray İşlemci

Satıcı: onlinealisverisyap

16.090,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 16090.52
INTEL CORE ULTRA 7 265KF 20çekirdekli 36MB VGA Yok 1851p 125W Kutusuz-Fansız

Satıcı: onlinealisverisyap

16.137,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 16137.00
Intel Core Ultra 7 265Kf 20Çekirdekli 36Mb Vga Yok 1851P 125W Kutusuz-Fansız

Satıcı: netsipariş

16.167,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 16167.40
INTEL CORE ULTRA 7 265KF 20çekirdekli 36MB VGA Yok 1851p 125W Kutusuz-Fansız

Satıcı: ZmTeknoloji

16.173,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 16183
Intel Core Ultra 7 265Kf 20Çekirdekli 36Mb Vga Yok 1851P 125W Kutusuz-Fansız

Satıcı: ZmTeknoloji

16.498,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 16498.40
Intel Core Ultra 7 265Kf 20Çekirdekli 36Mb Vga Yok 1851P 125W Kutusuz-Fansız

Satıcı: onlinealisverisyap

16.612,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 16612.53
Intel Core Ultra 7 265KF Tray 5.50GHz 20 Çekirdek 30MB 1851 Soket 3nm İşlemci 16.652,40 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 16662.4
Intel Core Ultra 7 265KF 20çekirdekli 36MB VGA Yok 1851P 125W Kutusuz-Fansız

Satıcı: QUEENCK | 1 yorum

16.814,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 16814.05
Intel Core Ultra 7 Processor 265KF Arrow Lake Tray

Satıcı: QUEENCK

17.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 17449.00
INTEL Core Ultra 7 265KF 3.9 GHz-5.5 GHZ 30MB TRAY

Satıcı: Lowell Teknoloji

17.992,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 17992.53
Intel Core Ultra 7 265Kf 20 Core 3.9 Ghz 30Mb 1851P 125W Tray (Kutusuz) (Fansız) (15.Nesil) (Novga)

Satıcı: MAESKO

19.504,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 19504.10
Intel Core Ultra 7 265KF Soket 1851 5.50GHz 36MB Önbellek 3nm İşlemci

1 yorum

22.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

15 22519.00

Intel Core Ultra 7 265KF Fiyat Geçmişi

Intel Core Ultra 7 265KF Temel Özellikleri

20
3.3 GHz
5.5 GHz
2 MB
36 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
YZ Performansı:
13 TOPS
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

Intel Core Ultra 7 265KF Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 20
• Performans Çekirdeği 8
• Verimlilik Çekirdeği 12
• İş Parçacığı 20
• Temel Frekans 3.3 GHz
• Artırılmış Frekans 5.5 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Var
• YZ Performansı 13 TOPS
• Çarpan Kilidi Açık (Kilitsiz)
• Önbellek L1 2 MB
• Önbellek L2 36 MB
• Önbellek L3 30 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 125 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Soket LGA1851
• Sıcaklık 105 °C
• Dahili Grafik İşlemci Yok
• Transistör Mesafesi 3 nm

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 6400 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Yok
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 24

Intel Core Ultra 7 265KF Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Alperen A***** Profil Resmi

1 yorum

Alperen A***** PCIe Hattı Sayısı 24 olacak
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Alperen A***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.