Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Dell KM3322W Kablosuz Klavye Mouse Set Siyah

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 61 yorum

817,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 817.47
Dell KM3322W Kablosuz Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: JetKlik

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 789.00
Dell KM3322W Q Kablosuz Siyah Klavye ve Mouse Kit KM3322W-R-TUR

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum

817,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 817.47
DELL KM3322W KABLOSUZ KLAVYE VE FARE TR Q-KEYBOARD 580-AKGI

Satıcı: EbrarBilgisayar

824,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 834.64
Dell KM3322W Kablosuz Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: itd

836,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 836.07
DELL KM3322W KABLOSUZ KLAVYE VE FARE 580-AKFZ

Satıcı: JetKlik

892,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 892.06
Dell KM3322W Kablosuz İngilizce Q Klavye Mouse Set

Satıcı: JetKlik

915,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 915.71
Dell KM3322W Kablosuz İngilizce Q Klavye Mouse Set

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

1.026,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1026.24
DELL KM3322W KABLOSUZ KLAVYE VE FARE 580-AKFZ

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

1.036,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1036.93
Dell KM3322W İngilizce Q Kablosuz Klavye + Mouse Set (580-AKFZ) 1.065,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 1075
Dell Km3322W Kablosuz Klavye Ve Fare Tr Q-Keyboard 580-Akgi (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

2.056,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2066.99

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Ürün Ailesi

Dell KM3322W (580-AKFZ) Klavye & Mouse Seti İngilizce 789,00 TL
Dell KM3322W (580-AKGI) Klavye & Mouse Seti Türkçe 808,17 TL

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 105 mm
• Genişlik (Mouse) 58 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Ağırlık (Mouse) 58 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 540 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları 580-AKDO 580-AKFZ

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.