Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Dell KM3322W Kablosuz Klavye Mouse Set Siyah

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum

817,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 817.47
Dell Km3322w Q Sıyah Kablosuz Usb Klv+mouse Set Diğer siyah

Satıcı: EbrarBilgisayar

808,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 808.17
Dell KM3322W Kablosuz Q Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: EbrarBilgisayar | 71 yorum

808,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 808.17
Dell KM3322W Kablosuz Klavye Mouse Set Türkçe Siyah 580-AKGI

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 115 yorum

817,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 817.47
DELL KM3322W Q KLAVYE MOUSE SET KABLOSUZ (Türkçe)

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

834,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 834.24
Dell KM3322W Kablosuz Klavye Mouse Seti Türkçe Siyah 580-AKGI

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

842,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 842.93
Dell Km3322w Kablosuz Klavye Mouse Set Siyah

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 859.00
Dell KM3322W Kablosuz Klavye Mouse Seti Türkçe Siyah 580-AKGI

Satıcı: JetKlik

882,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 882.66
DELL KM3322W Q KLAVYE MOUSE SET KABLOSUZ (Türkçe)

Satıcı: JetKlik

906,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 906.26
Dell KM3322W Q SIYAH KABLOSUZ USB KLV+MOUSE SET

Satıcı: Muyubi

965,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 965.00
Dell Km3322W Türkçe 580-Akgi Kablosuz Klavye Mouse Set Siyah

Satıcı: JetKlik

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 999.00
Dell Km3322W Kablosuz K&M Set-(580-Akgı)

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.093,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 1103.45
Dell Km3322W Türkçe 580-Akgi Kablosuz Klavye Mouse Set Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

1.172,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 1172.10

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Ürün Ailesi

Dell KM3322W (580-AKFZ) Klavye & Mouse Seti İngilizce 789,00 TL
Dell KM3322W (580-AKGI) Klavye & Mouse Seti Türkçe 808,17 TL

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 105 mm
• Genişlik (Mouse) 58 mm
• Yükseklik (Mouse) 39 mm
• Ağırlık (Mouse) 58 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 540 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Dell KM3322W Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.