Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.6 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.868 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
125 kWh

Beko Ekolojik 30725 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Fiyatları

Ekolojik 30725 A++ 7500 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

28.575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 28575.00
Beko 30725 A 7000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: EREN TİCARET -ANTALYA

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 28999.00
Beko 30725 A Inverter Klima 7.000 Btu/H Split Klima

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

29.500,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 29500.10
Beko 30725 A Inverter Klima 7.000 Btu/h Split Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 22 yorum

29.775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 29775.00
Beko 30725 A Inverter Klima 7.000 Btu/h Split Klima

Satıcı: SAFRAN LİMİTED ŞİRKETİ | 22 yorum

29.853,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 29853.00
Beko 30725 A 7000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: safran

30.689,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 30689.07
Beko 30725 A 7000 BTU Duvar Tipi Inverter Split Klima

Satıcı: gumusticaretim

30.854,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 30854.61
Beko Ekolojik 30725 A++ 7500 Btu Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

31.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 31319.10
Beko Ekolojik 30725 A++ 7500 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

31.903,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 31903.00
Ekolojik 30725 A++ 7500 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: Onlinebeko

32.093,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 32093.38
Beko Ekolojik 30725 A++ 7500 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: İnci Beyaz Eşya

32.662,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 32662.76
Beko Ekolojik 30725 A++ 7500 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

33.333,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 33333.00

Beko Ekolojik 30725 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Beko Ekolojik 30725 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
19 dB
0.6 kW
0.868 kW
125 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
823 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Beko Ekolojik 30725 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 7.500 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.6 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 125 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 11.260 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.868 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 823 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.5 kg
• Genişlik 837 mm
• Yükseklik 308 mm
• Derinlik 189 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 25 kg
• Dış Ünite Genişlik 717 mm
• Dış Ünite Yükseklik 483 mm
• Dış Ünite Derinlik 230 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Beko Ekolojik 30725 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.