1.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.693 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.8 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
125 kWh

Beko Ekolojik 30925 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Beko 30925 A 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: GüvenAlMobilya | 8 yorum

26.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 26040.00
Beko 30925 Ekolojik A++ 9000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 50 yorum

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 26999.00
Beko 30925 A 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: sevincbeyazesya

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 26999.00
Beko 30925 Ekolojik A++ 9000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: Aygünler | 50 yorum

27.156,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 27156.00
Beko Ekolojik 30925 A++ 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: EGE TEKNO

27.589,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 27589.11
Beko Ekolojik 30925 A++ 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

29.355,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 29355.76
Beko 30925 A Ekolojik Inverter Klima 9000 BTU/h Split Klima

Satıcı: Aygünler dtm

29.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 29900.00
Beko Ekolojik 30925 A++ 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: EREN TİCARET -ANTALYA

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 29999.00
Beko Ekolojik 30925 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

30.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 30239.00
Beko Ekolojik 30925 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

31.334,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 31334.81
30925 A Ekolojik Inverter Klima 9.000 Btu/h Split Klima

Satıcı: onlinebeko

31.719,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 31719.36
Beko 30925 A++ Enerji Sınıfı 9000 BTU Duvar Tipi Klima 34.253,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 34253.00

Beko Ekolojik 30925 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Beko Ekolojik 30925 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
19 dB
0.693 kW
0.8 kW
125 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
875 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Beko Ekolojik 30925 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 9.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.693 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 125 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 11.260 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.8 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 875 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.7 kg
• Genişlik 837 mm
• Yükseklik 302 mm
• Derinlik 189 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 26 kg
• Dış Ünite Genişlik 717 mm
• Dış Ünite Yükseklik 483 mm
• Dış Ünite Derinlik 230 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Beko Ekolojik 30925 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.