Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
25 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.732 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.733 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
158 kWh

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Fiyatları

Bosch Climate Cl2000u W 26 E A++ 9000 Btu Duvar Tipi Klima

Satıcı: EPATeknoloji

26.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 26489.00
Bosch Climate 2000 Cl2000u W 26 E 9000 Btu Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Doruks

26.580,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 26580.60
Bosch Climate 2000 CL2000U W 26 E 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: EPATeknoloji

26.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 26629.00
Bosch Climate 2000 26E 9000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: haus

26.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 26784.00
Bosch Climate CL2000U W 26 E A++ 9000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: EPATeknoloji | 182 yorum

27.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 27199.00
Bosch Climate Cl2000U W 26 E A++ 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima Beyaz

Satıcı: epanet

27.806,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 27806.07
Bosch Climate CL2000U W 26 E A++ 9000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: BETAŞ Elektronik Pazarlama | 182 yorum

27.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 27807.00
Bosch Climate Cl2000U W 26 E A++ 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima Beyaz

Satıcı: OVAAVM

27.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 27807.00
Bosch Climate CL2000U W 26 E 9000 BTU Split Klima Beyaz

Satıcı: EPATeknoloji

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 27999.00
Bosch Climate 2000 CL2000U W 26 E 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: Marka Bizdedir

28.521,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 28521.78
Bosch (Montaj Dahil) Climate 2000 26E 9000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

29.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 29045.00
Bosch Climate 2000 CL2000U W 26 E 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima - Montaj Dahil

Satıcı: enuygunkombi

29.345,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 29345.31
Bosch Climate CL2000U W 26 E 9000 BTU Split Klima Beyaz

Satıcı: Karya Grup

29.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 29998.00
Bosch Climate 2000 CL2000U W 26 E 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: AKPADTM

34.074,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 34074.00

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Fiyat Geçmişi

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 26 WE Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Temel Özellikleri

A++
A+
25 dB
0.732 kW
0.733 kW
158 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
910 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 9.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.732 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 158 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.2

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 10.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.733 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 910 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 25 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 38.5 dB
• İç Ünite Ses Gücü 55 dB
• İç Ünite Ağırlığı 7.6 kg
• Genişlik 805 mm
• Yükseklik 285 mm
• Derinlik 194 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 55.5 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 63 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 23.2 kg
• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 495 mm
• Dış Ünite Derinlik 270 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

• Ürün Kodları CL2000 26 E CL2000U W 26 E

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 26 WE Duvar Tipi Klima (9.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.