Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
36 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.6 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.4 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
402 kWh

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 70 WE Duvar Tipi Klima (24.000) Fiyatları

Bosch Climate 2000 70E A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BETAŞ 02

50.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 50399.10
Bosch Climate Cl2000u W 70 E A++ 24000 Btu Duvar Tipi Klima

Satıcı: BETAŞ 02

52.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 52650.00
Bosch Climate CL2000U W 70 E 24000 Btu Split Klima Beyaz

Satıcı: haus

53.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 53760.00
Bosch Climate CL2000U W 70 E 24000 BTU Split Klima Beyaz

Satıcı: EPATeknoloji

54.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 54499.00
Bosch Climate Cl2000U W 70 E 24000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: EPATeknoloji

55.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 55479.00
Bosch Climate 2000 CL2000U W 70 E 24000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: EPATeknoloji

55.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 55499.00
Bosch Climate Cl2000U W 70 E 24000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: DELALBEYAZEŞYA

55.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 55500.00
Bosch Climate 2000 70E 24.000 BTU A++ İnverter Klima

Satıcı: epanet | 26 yorum

55.509,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 55509.09
Bosch Climate CL2000U W 70 E A++ 24000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: EPATeknoloji | 191 yorum

55.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 55949.00
Bosch Climate 2000 70E 24.000 BTU A++ İnverter Klima

Satıcı: markabizdedir

56.037,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 56037.80

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 70 WE Duvar Tipi Klima (24.000) Fiyat Geçmişi

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 70 WE Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 70 WE Duvar Tipi Klima (24.000) Temel Özellikleri

A++
A+
36 dB
2.6 kW
2.4 kW
402 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1682 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 70 WE Duvar Tipi Klima (24.000) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.6 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 402 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.4 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1682 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 36 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 60 dB
• İç Ünite Ağırlığı 12.3 kg
• Genişlik 1040 mm
• Yükseklik 327 mm
• Derinlik 220 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 59 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 67 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 42.9 kg
• Dış Ünite Genişlik 890 mm
• Dış Ünite Yükseklik 673 mm
• Dış Ünite Derinlik 342 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

• Ürün Kodları CL2000 70 E CL2000U W 70 E

Bosch Climate 2000 CL2000-Set 70 WE Duvar Tipi Klima (24.000) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.