Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
25 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.732 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.733 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
158 kWh

Bosch Climate 2001 CL2001U W 26 E Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Bosch Climate CL2000U W 26 E A++ 9000 BTU Duvar Tipi Klima

Satıcı: Doruks | 182 yorum

27.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 27299.00
Bosch Climate CL2001 9.000 Btu Klima - BTU Kapasitesi

Satıcı: EMİRGROUPAŞ | 6 yorum

27.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 27800.00
Bosch Climate 2001 Cl2001-9000 Btu A R32

Satıcı: EPATeknoloji

27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 27899.00
Bosch Climate 2001 Cl2001-9000 Btu A R32

Satıcı: OVA MAGAZALARI

27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 27899.00
Bosch Climate 2000 CL2001 26 E 9.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: EMİR GROUP ISITMA

28.097,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 28097.54
Bosch Climate Cl2001 9.000 Btu Klima

Satıcı: Emirgroup

28.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 28300.00
Bosch Climate Cl2000U W 26 E A++ 9000 BTU Duvar Tipi Split Klima Beyaz

Satıcı: markabizdedir

28.645,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 28645.49
Bosch Climate 2000 CL2001 26 E 9.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

29.045,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 29055
Bosch Climate 2000 CL2001 26 E 9.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

29.345,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 29345.31
Bosch Climate 2000 Cl2001 26 E 9.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

29.917,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 29917.20
Climate 2000 CL2001 26 E 9.000 Btu A++ Dc İnverter Klima 37.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 37210

Bosch Climate 2001 CL2001U W 26 E Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Bosch Climate 2001 CL2001U W 26 E Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Bosch Climate 2001 CL2001U W 26 E Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
25 dB
0.732 kW
0.733 kW
158 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
910 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Bosch Climate 2001 CL2001U W 26 E Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 9.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.732 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 158 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.2

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 10.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.733 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 910 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 25 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 38.5 dB
• İç Ünite Ses Gücü 55 dB
• İç Ünite Ağırlığı 7.6 kg
• Genişlik 805 mm
• Yükseklik 285 mm
• Derinlik 194 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 55.5 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 63 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 23.2 kg
• Dış Ünite Genişlik 720 mm
• Dış Ünite Yükseklik 495 mm
• Dış Ünite Derinlik 270 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bosch Climate 2001 CL2001U W 26 E Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.