Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
26 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.55 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.57 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
253 kWh

Bosch Climate 2001 CL2001U W 53 E Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Bosch Climate 2000 CL2001 53 E 18.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: Teknosepeti

38.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 38685.00
Bosch Climate 2000 CL2001 53 E 18.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: haus

38.697,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 38697.60
Bosch Climate 2001 Cl2001u W 53 E A++ 18000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BEZNA PAZARLAMA

38.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 38720.00
Bosch Climate 2000 CL2001 53 E 18.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: Bezna Pazarlama

38.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 38720.00
Bosch Climate 2001 CL2001U W 53 E A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BuyandBuy

38.899,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 38899.01
Bosch Climate 2001 Cl2001u W 53 E A++ 18000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Doruks

38.995,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 38995.40
Bosch Climate Cl2001U W 53 E 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: beznapazarlama

39.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 39000.00
Bosch Climate CL2001u 53e 18.000 Btu A Inverter Klima (MONTAJ DAHİL)

Satıcı: EMİRGROUPAŞ | 69 yorum

39.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 39498.00
Bosch Climate CL2001u 53e 18.000 Btu A Inverter Klima (MONTAJ DAHİL)

Satıcı: Ankacorp | 69 yorum

39.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 39499.00
Bosch Climate CL 2001 U A+ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GaleriBeyaz

41.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 41599.00
Bosch Climate 2000 CL2001 53 E 18.000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

43.100,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 43110
Climate 2000 CL2001 53 E 18.000 Btu A++ Dc İnverter Klima 55.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

12 55210

Bosch Climate 2001 CL2001U W 53 E Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Bosch Climate 2001 CL2001U W 53 E Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Bosch Climate 2001 CL2001U W 53 E Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
26 dB
1.55 kW
1.57 kW
253 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1436 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Bosch Climate 2001 CL2001U W 53 E Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 18.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.55 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 253 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7.2

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 19.000 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.57 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1436 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 26 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 42.5 dB
• İç Ünite Ses Gücü 56 dB
• İç Ünite Ağırlığı 10 kg
• Genişlik 957 mm
• Yükseklik 302 mm
• Derinlik 213 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 56 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 64 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 32.7 kg
• Dış Ünite Genişlik 805 mm
• Dış Ünite Yükseklik 554 mm
• Dış Ünite Derinlik 330 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -15°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bosch Climate 2001 CL2001U W 53 E Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.