Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
Soğutma Güç Tüketimi:
1.13 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.24 kW
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:

Copa Naya Line 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Copa Naya Line R32 12000 Btu A++ Dc Inverter Klima

Satıcı: PAZARİÇİ

25.943,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 25943.06
Copa Naya Line 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: bekevaletleri

26.039,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 26039.07
Copa Naya Line 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Enerji Sınıfı ve BTU Kapasitesi

Satıcı: BEK ELEKTRİK VE ELEKTRONİK EV ALETLERİ | 37 yorum

26.271,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 26271.57
Copa Naya Line 12000 Btu Duvar Tipi Klima (A++ Enerji Sınıfı)

Satıcı: PAZARİÇİ

26.909,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 26909.10
Copa Naya Line 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Enerji Sınıfı ve BTU Kapasitesi

Satıcı: Isı Yapı Market | 37 yorum

28.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 28300.00
Copa Naya Line 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: tekklimaavm

31.527,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 31527.00
Copa (Montaj Dahil) Naya Line R32 12000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi | 1 yorum

33.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 33730.00
Copa Naya Line R32 12000 Btu A++ Dc Inverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

34.078,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 34078.43
Copa (Montaj Dahil) Naya Line R32 12000 Btu A++ Dc İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

34.742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 34742.50

Copa Naya Line 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Copa Naya Line 12 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Copa Naya Line 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
1.13 kW
1.24 kW
Kapasite Sınıfı:

Copa Naya Line 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 12.283 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.13 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.1

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 12.966 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.24 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Gücü 57 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.5 kg
• Genişlik 788 mm
• Yükseklik 292 mm
• Derinlik 198 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Gücü 63 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 25 kg
• Dış Ünite Genişlik 730 mm
• Dış Ünite Yükseklik 545 mm
• Dış Ünite Derinlik 385 mm

TEKNİK ÖZELLİKLER

Copa Naya Line 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.